زارع مطرح کرد ؛

آزادسازی خرمشهر معجزه انقلاب بود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم گفت: عملیات افتخار آفرین بیت المقدس و فتح الفتوح آزادسازی خرمشهر قهرمان از نقاط عطف دوران دفاع مقدس است.

خبرگزاری خانه ملت  ؛ رحیم زارع با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: آزادسازی خرمشهر معجزه انقلاب، ایمان و انگیزه‌های دینی فرزندان این سرزمین و معجزه ملت ایران است که در سایه اتحاد و انسجام ملی به‌دست آمد.

وی با بیان اینکه سوم خرداد همیشه در تاریخ می ماند، مطرح کرد: عملیات افتخارآفرین بیت‌المقدس و فتح‌الفتوح آزادسازی خرمشهر قهرمان از نقاط عطف دوران دفاع مقدس است.

نماینده مردم آباده و بوانات و خرمبید در مجلس دهم با اشاره به سخن ماندگار امام خمینی (ره) در پایان عملیات بیت المقدس که فرمودند "خرمشهر را خداوند آزاد کرد" گفت: فتح خرمشهر فتح خاک نیست؛ بلکه فتح ارزش‌های اسلامی است، خرمشهر دیگر نام یک شهر نیست، بلکه نماد دلاوری ها، رشادت ها و از جان گذشتگی جوانان ایران اسلامی است که نامشان تا ابد جاودانه خواهد ماند.

منتخب مردم در مجلس یازدهم با بیان این که نسل امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند بازخوانی و شناخت آموزه‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت است، مطرح کرد: عملیات بیت المقدس با خداباوری و همدلی، هماهنگی، انسجام و پشتیبانی خوب ملت و تکیه بر ارزش‌های اسلامی به پیروزی رسید.

وی با تاکید بر این که حماسه آزاد‌سازی خرمشهر در همه ابعاد آن، اعم از نظامی،‌ حماسه‌ای و فرهنگی، نقطه عطف مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، اظهارکرد: در فتح خرمشهر، نیروهای مسلح با هماهنگی شگفت آور، پیچیده ترین تاکتیک ها را اجراکردند و روز فتح خرمشهر برای همه ما و آینده ما یک نمونه عبرت آموز است.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس دهم با بیان این که حماسه آزادسازی خرمشهر الگویی برای اتحاد است و این مولفه باید مورد توجه جوامع اسلامی قرارگیرد، خاطرنشان کرد: براین اساس باید از حماسه خرمشهر درس گرفته شود و همه کشورهای اسلامی در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا بتوان نطفه ننگین رژیم صهیونیستی را از منطقه حذف کرد./

پایان پیام

برچسب ها

اتحاد، اخبار برگزیده، جنگ تحمیلی، خرمشهر