ابطحی مطرح کرد ؛

فتح خرمشهر منشا عزت،عظمت و بالندگی مردم ایران

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس دهم شورای اسلامی گفت: سالروز پیروزی افتخارآفرین عملیات بزرگ بیت المقدس و فتح خرمشهر نماد غیرت و دستاورد بزرگ و غرور آفرین رزمندگان اسلام است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحمدجواد ابطحی با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: فتح خرمشهر منشا عزت،عظمت و بالندگی مردم ایران و هوشمندی آنان برابر توطئه‌ها و نقشه‌های جبهه دشمنان انقلاب و نظام اسلامی است.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: فتح الفتوح آزادسازی خرمشهر در سوم خردادماه61 ، واقعیتی مسلم، قاطع و برخوردار از ظرفیت های قدرتمند میدانی، رسانه ای و خبری عظیمی بود که دستگاه های تبلیغاتی غرب را مجبور به اعترافی بزرگ کرد.


عضو کمیسیون آموزش مجلس دهم ،سالروز فتح خرمشهر را نماد غیرت و دستاورد بزرگ رزمندگان اسلام دانست و افزود:سالروز پیروزی افتخارآفرین عملیات بزرگ بیت‌المقدس و فتح خرمشهر نماد غیرت و دستاورد بزرگ و غرورآفرین رزمندگان اسلام است.

ابطحی با بیان این که فتح خرمشهر از نقاط مهم و حساس تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس است، که قدرت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را به ظهور رساند، مطرح کرد: با گذشت 32سال از خاتمه جنگ تحمیلی با صراحت و اطمینان می توان گفت؛ در کارزار تاریخی دفاع مقدس، مهم ترین نقطه عطف راهبردی جمهوری اسلامی، حماسه معجزه وار "فتح خرمشهر" یا "عملیات بیت المقدس" است.

فتح خرمشهر الگوی آزادسازی قدس شریف

عضو کمیسیون آموزش مجلس دهم با تاکید براین موضوع که فتح غرورآفرین خرمشهر، برکات بیشماری داشت، اظهارکرد: افزایش قدرت بازدارندگی ،اثبات نقش ایمان و معنویت در موفقیت رزمندگان جبهه جهاد فی سبیل الله و ظهور جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت منطقه‌ای از ثمرات این نبرد خالصانه با تکیه بر قدرت لایزال الهی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد:با توجه به تقارن ایام عملیات آزادسازی خرمشهر و روز جهانی قدس؛ فتح خرمشهر الگوی آزادسازی قدس شریف است و براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در روز جهانی قدس، همه باید به ملت فلسطین در جهاد مقدس یاری رسانیم .

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه جبهه مقاومت هرچه توانمندتر از قبل در حال فعالیت است ،تصریح کرد:هدف و آرمان شهید سلیمانی برای آزادی قدس ،پایدار است که با خون مطهر خود این راه را هموار کرده‌است؛ مسیر سردار سلیمانی ها ادامه خواهد داشت و جبهه مقاومت نیز مصمم‌تر از گذشته در این مسیر قدم بر می‌دارد./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، جنگ تحمیلی، خرمشهر، فتح خرمشهر