نادری مطرح کرد ؛

نقش بسیج در شناسایی و برخورد با محتکران اقتصادی در کشور

نماینده دوره دهم مجلس، نقش بسیج را در شناسایی و برخورد با محتکران اقتصادی در کشور را اساسی دانست و گفت: به طور حتم می توان از ظرفیت بسیج برای شناسایی انبارهای احتکار در بخش های مختلف از جمله خودرو، کالاهای اساسی و حتی بحث مسکن استفاده کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ شهاب نادری بر لزوم برخورد جدی دستگاه قضا با محتکران اقتصادی در کشور تأکید کرد و گفت: متأسفانه یکی از مشکلات و بلایای کشور در شرایط کنونی مسئله احتکار کالا است، این مسئله در بخش های مختلف اقتصادی قابل مشهود است. احتکار کالا موجب بروز تنش و تلاطم های اقتصادی به واسطه کمبود کالا در بازار می شود.

نادری  ادامه داد: در سال های اخیر بارها پارکینگ های دپو شده ماشین کشف و شناسایی شده است، این در حالی است که بازار خودرو به دلیل کمبود عرضه دچار معضلات بسیاری شده است.بحث دیگر این است با احتکار مسکن در کشور توسط برخی مالکان، قیمت مسکن بسیار افزایش یابد.

محتکران نقش کلانی در بروز تلاطمات اقتصادی در کشور دارند

نماینده مردم اورمانات در دوره دهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محتکران نقش کلانی در بروز تلاطمات اقتصادی در کشور دارند، گفت: قطعا محتکران یک پای مشکلات اقتصادی در کشور هستند، بنابر این ضروری است که قوه قضائیه نسبت به برخورد با این دست افراد اقدام کند.
وی ادامه داد: یکی از الزامات اساسی در بحث برخورد با محتکران، شناسایی این افراد است، در شرایط کنونی به نظر می رسد که میزان نظارت بر بازارهای اقتصادی مطلوب نیست، بنابر این ضروری است که دولت، بخش های مردم نهاد و دستگاه های نظارتی به این حوزه ورود کنند.

نقش بسیج در شناسایی و برخورد با محتکران اقتصادی در کشور

این نماینده مردم در مجلس دهم نقش بسیج را در شناسایی و برخورد با محتکران اقتصادی در کشور را اساسی دانست و گفت: به طور حتم می توان از ظرفیت بسیج برای شناسایی انبارهای احتکار در بخش های مختلف از جمله خودرو، کالاهای اساسی و همچنین بحث مسکن استفاده کرد، قطعا این بخش می تواند در کنترل معضل احتکار در کشور اثرگذار باشد./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایران خودرو، بازار خودرو، بازارخودرو، بسیج، بسیجیان