فرشادان مطرح کرد ؛

برنامه های اقتصادی در اولویت کاری مجلس یازدهم

منتخب مردم سنندج و دیواندره در مجلس یازدهم گفت: در مجلس دهم تحقیق و تفحص هایی که آغاز می ‎شد با کارشکنی هایی روبه رو می شد و بارها و بارها افرادی که مورد سوال قرار می گرفتند برای یک نامه نگاری اقدامات غیرهمکارانه ای را انجام می دادند.

خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی فرشادانبا اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: یکی از دغده‌های مقام معظم رهبری معیشت مردم است و مجلس یازدهم باید برنامه‌های اقتصادی را در اولویت کاری خود قرار دهد.

منتخب مردم سنندج و دیواندره در مجلس یازدهم با بیان اینکه همه باید تلاش کنند تا از این برهه حساس عبور کنیم، بیان کرد: مشکلات معیشتی مردم باید در ضمن هم‌افزایی دستگاه‌های مختلف رفع شود زیرا مردم تحت فشار هستند و مقام معظم رهبری به درستی این موضوع را به عنوان اولویت مجلس یازدهم مورد تاکید قرار دادند.

وی افزود: مجلس با برنامه ریزی و تصویب قوانین در زمینه بهبود فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال و کاهش تورم به حل مشکلات معیشتی باید توجه داشته باشد.

فرشادان با تاکید بر اینکه قطعا مجلس باید بُعد نظارتی خود را تقویت کند، ادامه داد: در مجلس دهم تحقیق و تفحص‌هایی که آغاز می‌‎شد با کارشکنی‌هایی روبه‌رو می‌شد و بارها و بارها افرادی که مورد سوال قرار می‌گرفتند برای یک نامه‌نگاری اقدامات غیرهمکارانه‌ای را انجام می‌دادند.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم گفت: مجلس باید با افرادی که در زمینه اقتصاد، کارشکنی می‌کنند با استفاده از امکاناتی همچون تحقیق و تفحص، برخورد قاطعی داشته باشد تا شاهد چنین مواردی نباشیم.

فرشادان اظهار داشت: تعامل قوای سه گانه برای حل مشکلات مردم لازم است البته نباید موجب تداخل در وظایف قوا شود، در راستای اقتصاد و معیشت مردم این همکاری‌ها لازم است و هر جایی که لازم باشد باید اقدامات لازم صورت گیرد./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، احیای تولید، اخبار برگزیده، بهبود معیشت، بیانات رهبری