جوکار مطرح کرد ؛

پیام رهبری به عنوان منشور برای نمایندگان مجلس یازدهم

منتخب مردم یزد در مجلس معتقد است برای کارایی بیشتر ابزار نظارتی مجلس، باید آنها را بروزرسانی کرد.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ محمدصالح جوکار با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در متن پیام ایشان که در مراسم افتتاحیه دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی قرائت شد، گفت: پیام رهبری به عنوان منشور برای نمایندگان مجلس یازدهم بسیار حائز اهمیت است.

جوکار  در ادامه مهم ترین تأکید رهبری معظم را رسیدگی به وضعیت معیشتی و اقتصادی کشور بیان کرد و افزود: نگاه و توجه رهبر معظم انقلاب این است که مردم دیده شوند چنانچه در پایان پیامشان به وضوح بیان کردند که مجلس اقدامی کند که در انتخابات آتی بیشترین مشارکت را شاهد باشیم.

منتخب مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در ادامه با انتقاد از بالا بودن نرخ بیکاری عنوان کرد: امیدواریم در سال اول دوره یازدهم مجلس، اتفاقاتی بیفتد و اقداماتی انجام شود که مردم کاملا احساس کنند نمایندگان آنها در مسیری حرکت کرده اند که برای حل مسائل کشور است.

وی  در ادامه با اشاره به سازوکار و ابزار نظارتی که در اختیار مجلس قرار داده شده است، عنوان کرد: این ابزارها که امروز مجلس دارد در طول مجالس گذشته و به مرور زمان کند شده و به گونه ای نیست که در شرایط کنونی و دهه پنجم انقلاب بتوان از آن استفاده کرد از این رو برای تأثیرگذاری، باید این ابزار به روز شود.

منتخب مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر تعامل قوا با یکدیگر برای حل مسائل مردم خاطرنشان کرد: این تعامل باید در راستای حل مسائل کشور و مردم باشد و نشست های مشترکی که میان قوا برگزار می شود باید بتواند مسائل اساسی را برطرف کند./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، بهبود معیشت، بیانات رهبری، بیکار، بیکاران، رهبر انقلاب