سنگدوینی مطرح کرد ؛

مجلس باید برای بهبود معیشت مردم تلاش کند

منتخب مردم گرگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، رونق اقتصادی، اشتغال و افزایش مشارکت اجتماعی برای تامین رضایت عمومی را از اولویت های مجلس یازدهم دانست.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ رمضانعلی سنگدوینی در مورد مهمترین موضوعاتی که باید در اولویت دستورکار مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: مجلس یازدهم، مجلسی انقلابی و ولایی بوده که در مسیر تحقق منویات رهبر معظم انقلاب حرکت خواهد کرد و امیدواریم در این زمینه گام‌های موثری برداشته شود.

مجلس باید برای بهبود معیشت مردم تلاش کند

منتخب مردم گرگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهمترین مشکل کنونی کشور در حوزه اقتصادی است، بنابراین باید در جهت بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد اشتغال تلاش شود، همچنین اشتغالزایی برای جوانان باید به طور ویژه دنبال شود تا دغدغه خانواده‌ها در این زمینه رفع شود، بنابراین مجلس باید به این سمت حرکت کرده و برغم محدودیت‌ها با استفاده از منابع و ذخایر طبیعی موجود در کشور اشتغال ایجاد کند.

وی تصریح کرد: جلوگیری از فساد و رانت و قطع دست مفسدان اقتصادی از جیب بیت‌المال از دیگر برنامه‌های مجلس یازدهم است که از طریق تقویت بُعد نظارت حوزه تقنین کشور می‌توان میسر ساخت.

نمایندگان مجلس نباید در پی تامین منافع شخصی باشند

سنگدوینی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس نباید در پی تامین منافع شخصی باشند و این مهم در جایی مشخص می‌شود که دارایی‌هایش بعد از گذشت 4 سال تغییری نکند که نتیجه آن افزایش اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اجتماعی خواهد بود.

منتخب مردم گرگان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بالا بردن مشارکت اجتماعی از دیگر مسائل مهمی است که باید در اولویت دستورکار مجلس یازدهم قرار گیرد، چرا که مردم از عملکرد مسئولان خود در دستگاه‌های مختلف ناراضی هستند و لازم است که در جهت جلب رضایت عمومی تلاش شود./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، معیشت