مرادی مطرح کرد ؛

رفع مشکل اقتصادی اولویت مجلس است

منتخب مردم بندرعباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: بهره گیری از ظرفیت کارشناسان جوان مجلس در فراهم کردن مقدمات توسعه پایدارکشور و ارائه راهکارهای موثر دربخش تولید و اشتغالزایی می تواند مجلس یازدهم را به مجلسی امیدوار تبدیل کند.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ احمد مرادی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: همانطور که مقام معظم رهبری به آن تاکید کردند رفع مشکل اقتصادی اولویت مجلس است چراکه امروز مهمترین مشکل مردم معیشت آنان است و باید تمام تلاش خود را به کار گیریم تا حق مردم را ادا کنیم.

مرادی  با اشاره به شاخص های که مقام معظم رهبری در موضوع شاخص های نمایندگی به آن اشاره کردند،افزود: نمایندگان مجلس باشناخت درست از اولویت های کشور و با حضور فعال و منظم و با پاک‌دستی وظیفه‌ قانونگذاری و نظارت را انجام دهند.

نماینده مردم در مجلس دهم مجلس تاکید کرد: همانطور که منتخبان مجلس یازدهم ترکیبی از نیروهای باتجربه،متخصص و جوان هستند،بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و کارشناسان جوان مجلس در فراهم کردن مقدمات توسعه پایدار کشور و ارائه راهکارهای موثر در بخش تولید و اشتغال زایی می‌تواند مجلس یازدهم را به مجلسی امیدوار تبدیل کند.

عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس دهم با اشاره به عدم دسته‌بندی‌های قومی و منطقه‌ای و قبیله‌ای، مطرح کرد: تأکید رهبری معظم انقلاب بر رعایت تقوا ،انصاف و اجتناب از حب و بغض‌های شخصی و جناحی است تا همدلی و وفاق در سطح ملی توسعه یابد.

منتخب مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که می‌تواند با نظارت قوی و ابزارهای قانونی که در اختیار دارد،می تواند بر کابوس قاچاق فائق آید، تصریح کرد: مجلس یازدهم ضمن اولویت دانستن بخش اقتصادی و معیشتی مردم باید به فکر برنامه‌ریزی در سایر سطوح از جمله اشتغال مولد جوانان، تقویت اقتصاد بدون اتکا به نفت و توسعه مباحث کشاورزی و استفاده بهینه از فرصت صنایع دریایی باشد و با دسته بندی اولویت‌های مهم کشور آنان را در دستورکار خود قرار دهد./

برچسب ها

آیین نامه داخلی مجلس، احیای تولید، اخبار برگزیده، اشتغال جوانان، افزایش تولید، نخبگان، نخبگان ایرانی