امینی مطرح کرد ؛

برنامه ریزی و تصویب قوانین در زمینه بهبود فضای کسب و کار،

منتخب مردم هشترود و چاراویماق درمجلس گفت: با توجه به همسویی همه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم ، بدون دعواهای جناحی و سیاسی ، برای رفع نیازهای اولیه همسو ،همدل و متحد می شوند.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ سیدحمزه امینی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی،گفت:ضمن تشکر و قدردانی از مقام معظم رهبری ،ایشان به موضوع معیشت مردم اشاره کردند و به نظر بنده اصلی ترین دغدغه های جامعه ما امروز معیشت قشر ضعیف است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم با بیان اینکه پیام مقام معظم رهبری نقشه راه را به مجلس یازدهم نشان داد،افزود: مقام معظم رهبری با توجهی که به مجلس داشتند نشان داد که اقتصاد و فرهنگ جامعه باید در اولویت کاری مجلس یازدهم قرار بگیرد و باید برای معیشت مردم جامعه کاری کنیم.

نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اشاره مقام رهبری بر سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: مجلس یازدهم با برنامه ریزی و تصویب قوانین در زمینه بهبود فضای کسب و کار، ایجاد اشتغال و کاهش تورم به حل مشکلات معیشتی باید بپردازد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم با تاکید بر پیام مقام معظم رهبری در خصوص عدم دسته‌بندی‌های ناسالم قومی و منطقه‌ای و قبیله‌ای ، مطرح کرد: امیدوارم با توجه به همسویی همه نمایندگان مردم در مجلس یازدهم ،بدون دعواهای جناحی و سیاسی ،برای رفع نیازهای اولیه همسو ،همدل و متحد شوند.

منتخب مردم هشترود و چاراویماق در مجلس یازدهم با تاکید بر لزوم بالابردن توان خرید مردم جامعه مطرح کرد: روحیات نمایندگان مجلس یازدهم بارقه امیدی است که بتوانند برای مردم کشور بدور از سیاسی کاری و جناح بندی ها کاری انجام دهند که هم خواسته رهبر عزیز برآورده شود و هم مردم در این 4سال آینده بتوانند وضعیت معیشتی خوبی داشته باشند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اقتصادمقاومتی، بازار کسب و کار، بیانات رهبری، تورم