محمودی مطرح کرد ؛

معیشت مردم در اولویت نخست مجلس یازدهم قرار دارد

منتخب مردم شهرضا و دهاقان در مجلس گفت: در شرایط کنونی به دلیل نبود ساختار، دلالان بسیار فعال بوده و این مسئله موجب افزایش قیمت کالاهای اساسی شده است. متأسفانه به دلیل سوء مدیریت، قیمت ها در هر فروشگاهی متفاوت است.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سمیه محمودی با انتقاد از افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور، گفت: متأسفانه در شرایط کنونی شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی در کشور هستیم و این مسئله مردم را تحت فشار قرار داده است.

محمودی  ادامه داد: یکی از دلایل افزایش قیمت کالاهای اساسی، در شرایط کنونی بلاتکلیفی مدیریتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت است، از این رو دولت باید هر چه سریع تر نسبت به تعیین تکلیف و معرفی گزینه پیشنهادی برای تصدی وزارتخانه اقدام کند.

منتخب مردم شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نبود نظارت در بازار کالاهای اساسی، گفت: در شرایط کنونی به دلیل نبود ساختار، دلالان بسیار فعال بوده و این مسئله موجب افزایش قیمت کالاهای اساسی شده است. متأسفانه به دلیل سوء مدیریت، قیمت ها در هر فروشگاهی متفاوت است.

معیشت مردم در اولویت نخست مجلس یازدهم قرار دارد

وی  با بیان اینکه معیشت مردم در اولویت نخست مجلس یازدهم قرار دارد، تصریح کرد: مجلس نیز باید همانند دولت نسبت به تدوین قوانین برای اصلاح وضعیت کنونی و تقویت نظارت بر بازارهای اقتصادی اقدام کند.

محمودی  ادامه داد: قطعا مجلس طرح ضربتی را برای مدیریت بازار کالاهای اساسی، کاهش قیمت ها و جلوگیری از دلال بازی در این حوزه تدوین خواهد کرد./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، تعیین قیمت کالاهای اساسی، کالاها، کالاهای اساسی، کالاهای تولیدی