احمدی بیغش مطرح کرد ؛

رسیدگی به معیشت مردم باید در اولویت کاری مجلس یازدهم

منتخب مردم شهرستان شازند برای مجلس یازدهم اصلاح عملکرد مجلس را پیش زمینه اصلاح وضعیت اقتصادی کشور دانست، گفت: مجلس نیز باید نسبت به تدوین قوانین برای اصلاح وضعیت کنونی و تقویت نظارت بر بازارهای اقتصادی اقدام کند.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ محمود احمدی بیغش با بیان اینکه رسیدگی به معیشت مردم باید در اولویت کاری مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: اصلاح عملکرد مجلس لازمه و پیش زمینه اصلاح وضعیت اقتصادی کشور است، درواقع اگر مجلس نتواند عملکرد خود را اصلاح کند در گام‌های بعدی نیز موفق نخواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم در انتخاباب مجلس یازدهم به یک تغییر رای دادند به همین دلیل چهره‌های جدید مجلس باید عملکرد قبلی مجلس را اصلاح کنند، افزود: برای کمک به مردم به ویژه در بخش اقتصاد که امروز بزرگترین چالش کشور است باید عملکرد مجلس ارتقا یابد.

منتخب مردم شهرستان‌ شازند برای مجلس یازدهم شورای اسلامی با بیان اینکه معیشت مردم در اولویت نخست مجلس یازدهم قرار دارد، تصریح کرد: مجلس نیز باید نسبت به تدوین قوانین برای اصلاح وضعیت کنونی و تقویت نظارت بر بازارهای اقتصادی اقدام کند.

احمدی ادامه داد: به‌یقین مجلس طرح ضربتی را برای مدیریت بازار کالاهای اساسی، کاهش قیمت‌ها و جلوگیری از دلال بازی در این حوزه تدوین خواهد کرد.

منتخب مردم شهرستان‌ شازند برای مجلس یازدهم شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس یازدهم به پرونده گرانی کالاهای اساسی ورود خواهد کرد و دولت باید پاسخگوی شرایط کنونی در این حوزه باشد./

پایان پیام

برچسب ها

آرامش جامعه، آسیب شناسی اقتصاد، آیین نامه داخلی مجلس، اخبار برگزیده، خط فقر