حاجی دلیگانی مطرح کرد ؛

کنترل و نظارت بر قیمت ارز

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: افزایش قیمت ارز بسیاری از مبادلات اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده و ثبات اقتصادی را متزلزل می‎کند بنابراین بانک مرکزی باید به همراه تیم اقتصادی دولت تدبیری برای جلوگیری از افزایش قیمت آن در نظر بگیرند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی  با اشاره به افزایش قیمت ارز در کشور و نگرانی جامعه از بالا رفتن بیشتر قیمت‌ کالاهای اساسی گفت: با توجه به شناخت و عملکرد همتی رئیس بانک مرکزی در گذشته، ما امیدواریم هرچه زودتر با برنامه‌ریزی نسبت به کنترل و نظارت بر قیمت ارز اقدام کند.

حاجی دلیگانی افزود: افزایش قیمت ارز می‌تواند، بسیاری از مبادلات اقتصادی را تحت تاثیر قرار داده و ثبات اقتصادی را متزلزل کند بنابراین بانک مرکزی باید به همراه تیم اقتصادی دولت تدبیری برای جلوگیری از افزایش قیمت ارز در نظر بگیرند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در دور یازدهم مجلس تصریح کرد: مشاهده برخی مباحث در کشور این فکر را تداعی می‌کند که دولت از افزایش قیمت‌ها بسیار ناراحت نمی‌شود، به طور مثال در زمان ارائه سهام شرکت‌‌های خودش قیمت هر واحد را بالا نگه می‌دارد اما بعد در زمان واگذاری بیش از 20 واحد بزرگ مانند نیشکر هفت تپه یا هپکو، آنها زا با ده‌ها برابر قیمت واقعی به اشخاص می‌دهد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، ارز، ارز مبادله ای، ارز و پول، سهام