کرمی مطرح کرد ؛

عدم مذاکره و سازش با آمریکایی ها

نماینده مردم دشتی در مجلس با تأکید بر عدم مذاکره و سازش با آمریکایی ها، گفت: مجلس یازدهم از هر مسیری چه نظامی و چه غیرنظامی انتقام خون سردار شهید سلیمانی را می گیرد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ غلامحسین کرمی با تأکید بر بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه، گفت: بزرگ ترین سرمایه اجتماعی هر نظامی، اعتماد عمومی است که متأسفانه امروز کمرنگ شده و کمتر به آن توجه شده است که با توجه به قوانین و اجرای آن باید تلاش شود تا این اعتماد به مردم بازگردد.

وی  در ادامه با بیان اینکه نباید به آمریکا و هم پیمانان آنها اعتماد کرد، اظهار داشت: حدود 230 نفر از نمایندگان تحت عنوان نمایندگان جهادی در مجلس حاضر شده اند لذا مسیر و اعتقاد ما کاملا مشخص است و همانطور که تجربه گذشته نشان می دهد، نتیجه این اعتماد را بارها و بارها چه در رابطه با کشور خود چه سایر کشورها دیده ایم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامیافزود: موضع رئیس مجلس در نطق ایشان نیز نشان داد که مجلس یازدهم چه مسیری را دنبال می کند و هرگز پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد نشست و سازش با آنها را مسیری برای حل مشکلات نمی داند.

وی  در پایان با تأکید بر اینکه مجلس از هر روشی که بتواند انتقاد خون سردار شهید سلیمانی را خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی از هر مسیری چه نظامی و چه غیرنظامی انتقام خون شهیدمان را خواهیم گرفت./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، سپاه، عزت و اقتدار