شاکری مطرح کرد ؛

ضرورت تقویت جایگاه مجلس

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پویشی را آغاز کرده ایم تا آن دسته از نمایندگانی که برایشان ممکن است، برخی امکانات را دریافت نکنند و تعدادی از نمایندگان این پویش را شروع کرده اند.

  خبرگزاری خانه ملت؛ اقبال شاکریدرباره برنامه های نمایندگان در دوره جدید مجلس اظهار داشت: متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا، نتوانستیم با مقام معظم رهبری دیدار کنیم و امیدوارم هر چه سریعتر شرایطی مهیا شود تا بتوانیم محضر ایشان را درک کنیم و از رهنمودهایشان استفاده کنیم.

شاکری  ضمن تاکید بر حفظ جایگاه مجلس، بیان کرد: اصلاحات در مجلس باید به صورت انفرادی آغاز شود و در اولین گام برای عدم دریافت امکانات از مجلس توسط نمایندگان اقداماتی انجام شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: پویشی را آغاز کرده‌ایم تا آن دسته از نمایندگانی که برایشان ممکن است، برخی امکانات را دریافت نکنند و تعدادی از نمایندگان این پویش را شروع کرده‌اند.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامیدر خصوص تقویت جایگاه مجلس، گفت: در حوزه فرایندها، تصمیم گیری‌ها و نحوه پشتیبانی از مجلس باید اقدماتی انجام شود.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اطلاعات و آمار باید در دسترس نمایندگان باشد تا نمایندگان بتوانند تصمیم‌گیری بهتری داشته باشند و در این زمینه لازم است اصلاحاتی در مجلس انجام شود تا سرعت کارها افزایش پیدا کند./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، آیین نامه داخلی مجلس، اخبار برگزیده، امور نمایندگان