ابوترابی مطرح کرد ؛

الگوی مدیریت جهادی تنها راهکار استفاده از فرصت ها

نماینده مردم نجف آباد گفت: با مدیریت جهادی و اصلاح قوانین،گام های محکم تری در مسیر پیشرفت کشور برداشته خواهد شد.

خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابیبه بخشی از نخستین نطق دکتر قالیباف، ریاست مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه الگوی مدیریت جهادی تنها راهکار استفاده از فرصت‌ها خواهد بود، اشاره کرد و گفت: متاسفانه دولت در این سالیان اخیر وقت خود را صرف برجامی کرده که هیچگونه فایدهای برای ملت نداشته است.

وی  در ادامه افزود: دولت تدبیر و امید اعتقاد آنچنانی به مدیرت جهادی و تولید داخلی ندارد و قطعا دولت باید نگاه خود را معطوف به ظرفیت‌های موجود کشور بیندازد؛ چرا که استعدادها و توانمندی‌های داخلی راهگشای مشکلات کشور هستند.

نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم به برنامه مجلس یازدهم برای وضع قوانینی که بتواند الگوی مدیریت جهادی را یک رویکرد مناسب پیش روی دولتمردان قرار بدهد، اشاره و اظهار کرد: ما یک برنامه جهادی در دستور کار داریم که آن هم اصلاح قوانین است و البته یک مدیریت جهادی هم وجود دارد که اگر این‌ها با هم ترکیب شوند، بدون شک کشور به پیشرفت هرچه بیشتر خود ادامه خواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی باید برای اصلاح قوانین یک فرآیندی را تعریف کند و این مسئله هم می‌بایست از جدی‌ترین اولویت‌های کاری مجلس یازدهم باشد؛ چرا که رهبر معظم انقلاب، ریاست مجلس و همچنین همه نمایندگان بر این موضوع تاکید ویژه‌ای دارند./

پایان پیام

برچسب ها

آیین نامه داخلی مجلس، اخبار برگزیده، تدوین قوانین جدید، روحیه جهادی