رسولی نژاد مطرح کرد ؛

نباید درگیر طرح ها و لوایحی شد که تأثیری بر زندگی مردم ندارد

نماینده مردم دماوند در مجلس معتقد است نباید درگیر طرح ها و لوایحی شد که تأثیری بر زندگی مردم ندارد و باید با کاهش تعطیلات مجلس و حضور بیشتر در کمیسیون ها هرچه سریع تر مشکلات را برطرف کنیم.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سیداحمد رسولی نژاد با تأکید بر حفظ مواضع انقلابی از سوی نمایندگان مجلس یازدهم، گفت: انقلابی بودن نباید در شعار بلکه باید در عمل باشد که نگاه مردم نیز به عمل ما است.

وی  در ادامه تورم، گرانی، رکود، بیکاری، معیشت، افزایش طلاق و کاهش ازدواج را از مهم ترین مشکلات مردم دانست و افزود: در پیام رهبر معظم انقلاب خطاب به مجلس یازدهم تأکید شده بود که اقتصاد و فرهنگ اولویت داشته باشد که در برنامه های ما نیز این موارد اولویت دارد.

منتخب مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به ضرورت تعامل سه قوه با یکدیگر عنوان کرد: این تعامل نباید به معنای وکیل الدوله شدن باشد بلکه باید در کنار حفظ استقلال تلاش کنیم با همفکری و همکاری با دو قوه دیگر مسائل و مشکلات اساسی کشور را برطرف کنیم.

رسولی نژاد ادامه داد: اکنون سال آخر دولت دوازدهم و سال اول مجلس یازدهم است لذا اعلام آمادگی می کنیم که با دولت همکاری می کنیم اما نباید درگیر طرح ها و لوایحی شویم که بی فایده بوده و تأثیری بر زندگی مردم ندارد.

این نماینده مردم در مجلس  در پایان با تأکید بر اینکه مجلس یازدهم باید تأثیرگذاری خود را تا 6 ماهه نخست نشان دهد، خاطرنشان کرد: لازم است در دوران بررسی لوایح بودجه و برنامه به صورت دو شیفت و سه شیفت کار کنیم همچنین باید تعطیلات و مرخصی ها و بازدید از حوزه های انتخابیه کم شود و بیشتر وقت نمایندگان مختص حضور در کمیسیون ها و صحن علنی باشد تا هرچه سریع تر نتیجه بگیریم./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، آئین نامه داخلی، اخبار برگزیده، تعامل، وحدت