تقی پور انوری مطرح کرد ؛

مباحث اقتصادی و معیشت مردم در اولویت است

منتخب مردم تهران در مجلس با تاکید بر اولویت مجلس مبنی بر رفع مشکلات معیشتی مردم، گفت: مجلس در تلاش است تا تحرک جدی در دولت ایجاد شود لذا مطالبات و نظارت را مجدانه دنبال می کنیم.

 خبرگزاری خانه‌ملت؛ رضا تقی پور انوری با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، گفت: رهبری در پیام خود فرمودند که مباحث اقتصادی باید در اولویت قرار گیرد. با توجه به مشکلات مردم در سال‌های 1397 و 1398 ذیل مباحث اقتصادی موضوع معیشت مردم باید در اولویت قرار گیرد. متاسفانه بخشی از این مشکلات ناشی از بی برنامگی دولت بوده زیرا دولت اقتصاد مقاومتی و استقلال اقتصادی از نفت را دنبال نکرده است لذا مجلس یازدهم به طور ویژه به این مباحث خواهد پرداخت.

تقی‌پور تصریح کرد: ما در مجلس یازدهم تلاش خواهیم کرد تا تحرک جدی در دولت ایجاد شود. مجلس مطالبات و نظارت را مجدانه دنبال می‌کند تا برنامه های دولت عملیاتی و قابل سنجش باشد.

منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: منتخبان مردم سعی خواهند کرد با وحدت و همدلی انتظارات مردم را جامه عمل بپوشانند. حضور افراد متخصص، عملیاتی و مدیران ارشد عملیاتی مجلس یازدهم را نسبت به سایر مجلس گذشته ممتاز کرده بنابراین مجلس یازدهم با شتاب بیشتری برنامه تحول و اصلاحات که قوه قضاییه پیش از این شروع کرده را دنبال می‌کند.

وی  ادامه داد: مجلس یازدهم از تمام توان خود استفاده می‌کند تا دولتی پرتلاش را در کنار خود داشته باشد. این اقدامات کمک می‌کند مشکلات ناشی از بی برنامگی مرتفع شود./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، دستگاه ه های نظارتی