محمدنژاد مطرح کرد ؛

رسیدگی به معیشت مردم باید در اولویت کاری هیات رئیسه و مجلس یازدهم

نماینده مردم لنگرود در مجلس می گوید: مزیت های کشور همچون نیروی انسانی، منابع مالی و... باید بصورت صحیح شناسایی شوند تا بتوان با اتکاء به آن ها مشکلات اقتصادی کشور را رفع کرد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ پرویز محمدنژاد با بیان اینکه رسیدگی به معیشت مردم باید در اولویت کاری هیات رئیسه و مجلس یازدهم قرار گیرد، گفت: عملگرایی حلقه مفقوده سیستم مدیریتی در کشور است، به همین دلیل هیات رئیسه مجلس باید برنامه‌ریزی و عمل را توامان مدنظر قرار دهند خوشبختانه دکتر قالیباف عملگرایی خود را در سابقه کاری‌اش ثابت کرده‌ است.

محمد نژاد  با بیان اینکه استفاده درست و بهینه از تمامی امکانات در اختیار و مدیریت جامع منابع مالی می‌تواند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را کاهش دهد، افزود: مزیت‌های کشور همچون نیروی انسانی، منابع مالی، محصولات صنعتی، کشاورزی و... باید شناسایی شوند تا بتوان با اتکاء به آن‌ها مشکلات اقتصادی کشور را رفع کرد، در واقع در اولویت قرار دادن "طرح جامع مزیت شناسی" ضروری است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تغییر وضعیت معیشت مردم را منوط به اصلاح نظام درآمدی حاصل از بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و... دانست و توضیح داد: در واقع از آنجا که نمی‌توانیم از دارایی‌ها خود بهره‌وری درستی داشته باشیم نخستین گام مزیت شناسی ظرفیت هاست./

پایان پیام

برچسب ها

آرامش جامعه، اخبار برگزیده، بهبود شرایط معیشتی، بهبود معیشت، معیشت