حاتمی مطرح کرد ؛

اعمال سیاست های وارداتی در حوزه اقتصاد

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس یازدهم اعتقاد دارد اعمال سیاست های وارداتی در حوزه اقتصادی زمینه بروز مشکلات را ایجاد کرده از این رو قوه مقننه باید زمینه اصلاح امور را فراهم کند.

  خبرگزاری خانه‌ملت ؛ حسین حاتمی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: بدون شک اقدامات فراوانی در دو حوزه اقتصاد و فرهنگ از سوی مسئولان انجام شده اما نباید فراموش کرد که نمره مطلوبی بدست نیامده است.

وی اظهارکرد: بر این اساس شاهد بیان کلیدواژه هایی مانند شبیه خون فرهنگی، تهاجم فرهنگی و غیره از سوی رهبر انقلاب هستیم که برای مسئولان و سیاستگذاران متذکر شده اند.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس یازدهم ادامه داد: همچنین در دهه گذشته نامگذاری های مختلفی برای سال ها صورت گرفت که بر مدار اقتصاد می چرخید اما علی رغم تلاش ها، سیاست های وارداتی در ساختارهای مدیریتی و حاکمیتی اعمال شد، غافل از اینکه باید به درون نگاه ویژه ای صورت بگیرد.

مالکی با اشاره به اینکه رهبر انقلاب بر مولفه هایی مانند معیشت و اشتغالزایی نیز تاکید کرده اند، تصریح کرد: قطعا مجلس یازدهم با قدرت تلاش خواهد کرد اثرگذاری های مثبتی در این زمینه ها داشته باشد.

منتخب مردم کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم با همکاری و تعامل میان قوای سه گانه شاهد برطرف شدن مشکلات مردم و شکوفایی اقتصادی باشیم./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، آسیب شناسی فرهنگی، اخبار برگزیده، ارزش واردات، بیانات رهبری