طهماسبی مطرح کرد ؛

ضرورت تشدید نظارت ها برای ساخت و ساز غیرمجاز

نماینده مردم نی ریز و استهبان در مجلس قصور و ضعف نظارت سازمان امور اراضی و شهرداری ها را در ساخت و سازهای غیرمجاز موثر دانست و گفت: تکمیل ساخت و سازها زمان بر است و به فوریت انجام نمی شود و اگر اراده جدی باشد اجازه تکمیل داده نمی شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ فرهاد طهماسبی با انتقاد از تداوم روند ساخت و سازهای غیرمجاز در کشور، گفت: این ساخت و سازها به صورت روزانه و شبانه زیر سایه ضعف نظارت دستگاه های مسئول در حال انجام است.

طهماسبی افزود: متاسفانه بناهای غیرمجاز به صورت قارچ گونه رشد می‌کنند به عنوان مثال اگر کسی بخواهد حتی به صورت صوری ساخت و ساز کند در اولین فرصت سر و کله ماموران پیدا می‌شود و اگر توافق انجام و رشوه‌ای به مامور داده شود ساخت و ساز به آسانی انجام می‌شود.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه قصور و ضعف نظارت دستگاه‌های اجرایی باعث افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شده است، تصریح کرد: تکمیل ساخت و سازها زمان بر است و به فوریت انجام نمی‌شود و اگر اراده جدی باشد اجازه تکمیل آنها داده نمی‌شود و از ساخت جلوگیری می‌شود.

وی  یادآور شد: به طور قطع اگر سازمان امور اراضی و شهرداری‌ها نظارت مناسب را داشته باشند چنین ساخت و سازهایی مدیریت و کنترل می‌شود؛ تداوم این ساخت و سازها قابل قبول نیست و باید با تشدید نظارت‌ها اجازه ساخت و ساز غیرمجاز به متخلفان داده نشود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، ایجاد زیرساخت ها، ساخت و ساز، ساخت و سازهای غیرمجاز