عسکری مطرح کرد ؛

رفع مشکلات تولیدکنندگان با نگاه انقلابی

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس گفت: مشکلات به وجود آمده در مسیر تامین نهاده مورد نیاز واحدهای پرورش مرغ و سایر بخش های تولیدی با نگاه انقلابی قابل حل شدن است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد عسکری در خصوص عدم تحویل به موقع نهاده‌های دامی به مرغداری‌ها، گفت: دستگاه‌های متولی همانند وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت باید هرچه سریع تر نسبت به نهاده‌های وارداتی دپو شده در انبارهای گمرک تصمیم گیری کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در دوران پساکرونا باید به بخش تولید خصوصا تولید محصولاتی از قبیل گوشت قرمز و سفید توجه ویژه‌ای داشته باشیم، ادامه داد: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به عنوان جهش تولید نامگذاری شده دستگاه‌های متولی شامل گمرک، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی باید هرچه سریع‌تر اقدامات لازم را در خصوص ترخیص نهاده‌های دامی وارداتی انجام دهند.

نماینده مردم داراب در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از تاخیر در تامین نهاده‌ها و افزایش قیمت ناشی از این موضوع گلایه‌مند هستند، ادامه داد: باید بر روی افزایش قیمت برخی از کالاها نظارت دقیق‌تری انجام شود.

محمدجواد عسکریبا بیان اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان با مشکلات بسیار زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند، باید با همکاری در راستای حل مشکلات آنها اقدام کنیم، تصریح کرد: مشکلات به وجود آمده در مسیر تامین نهاده مورد نیاز واحدهای پرورش مرغ و سایر بخش‌های تولیدی با نگاه انقلابی قابل حل شدن است./

پایان پیام

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، احیای تولید، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، انقلاب، انقلاب اسلامی، مرغ