حسینی کیا مطرح کرد ؛

اندیشه های امام خمینی (ره) نقشه راه مجلس یازدهم

نماینده مردم سنقر در مجلس معتقد است؛عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام گیری از مبانی فکری و اندیشه امام (ره) است.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جواد حسینی کیا ضمن گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با اشاره به چگونگی پایبندی مجلس یازدهم به آرمان های امام خمینی (ره) گفت: اندیشه ها و آرمان های امام خمینی (ره) می تواند به عنوان نقشه راه مجلس یازدهم قرار گرفته و با سرلوحه قرار دادن آنها، بسیاری از مشکلات کشور را حل کرد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ابعاد وجودی و شخصیت سترگ این عالم فرزانه تاکنون به صورت کامل شناخته نشده و به سادگی هم شناخته نمی شود و برای معرفت ایشان شاید به قرن ها زمان نیاز باشد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تبعیت از رهبری، عمل به دستورات قرآن کریم و توکل به خدا از مولفه هایی است که باعث تداوم راه امام (ره) خواهد شد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کسانی که نمایندگی ملت را کسب می کنند باید خیلی مراقب باشند که در رفتار و گفتار و رای دادن خود به گونه ای عمل نکنند که خدای نخواسته دون شان این جایگاه والا باشند که مورد انتظار امام(ره) بود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس یازدهم بیان کرد: اندیشه‌های امام(ره) کهنه نشدنی و دارای ظرفیتی بیکرانه برای نسل‌های ‌آینده است و وظیفه رسانه‌ها این است که امام(ره) را آ‌نچنان که بود به نسل جوان معرفی کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام(ره) است، افزود: آنچه که امروز از امام راحل(ره) برای ما به ارمغان مانده مجموعه‌ای از اخلاق، معرفت، شناخت و بصیرت است که می‌تواند در تمامی برهه‌های تاریخی ما را از منجلاب نابودی به سمت تعالی و رشد سوق دهد.

وی  خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم تلاش دارد با سرلوحه قرار دادن اندیشه و مبانی فکری امام راحل (ره)، در مسیر حل مشکلات مردم قدم برداشته و در جهت رضایتمندی آنها قدم بردارد./

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، اقتدار، امام (ره)، انقلاب اسلامی، عزت و اقتدار