عسکری مطرح کرد ؛

ضرورت مردمی شدن اقتصاد کشور

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس، با بیان اینکه باید بروکراسی اداری از پیش روی مردم متقاضی فعالیت و حضور در عرصه اقتصادی برداشته شود، تصریح کرد: لازم است تا نقشه راه حضور مردم در فعالیت های اقتصادی ترسیم و شرایط برای حضور آنها فراهم شود.

  خبرگزاری خانه ملت؛ محمدجواد عسکری در خصوص مردمی شدن اقتصاد کشور، گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی در هر جایی که مردم ورود کرده‌اند مشکلات برطرف شده است و در هیچ کشوری همانند کشور ما مردم در صحنه حضور ندارند.

عسکری  با اشاره به اینکه اتفاقات به وجود آمده پس از شیوع ویروس کرونا تداعی کننده دوران دفاع مقدس است، ادامه داد: تنها ابزار اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی، رونق و جهش تولید مردم هستند و به این منظور دستگاه‌های متولی باید فضای لازم برای حضور مردم در عرصه تولید و اقتصاد را فراهم کنند.

پرونده اداره بروکراسی کاغذبازی

این نماینده مجلس دهم با بیان اینکه باید بروکراسی اداری از پیش روی مردم متقاضی فعالیت و حضور در عرصه اقتصادی برداشته شود، تصریح کرد: لازم است تا نقشه راه حضور مردم در فعالیت‌های اقتصادی ترسیم و شرایط برای حضور آنها فراهم شود، چراکه اگر فضای مناسب را برای حضور مردم در حوزه‌های تولید و اشتغال فراهم کنیم شاهد اتفاقات بسیار بزرگی می‌شویم.

وی ، با تاکید بر اینکه از فضای بروکراسی اداری در دستگاه‌های دولتی پیش روی فعالان اقتصادی گلایه داریم و این موضوع باید توسط دولت اصلاح شود، عنوان کرد: بنای مجلس یازدهم در راستای حل مشکلات موجود اقتصادی و تولیدی بر تعامل استوار است./

پایان پیام

برچسب ها

اثرات اقتصادی و اجتماعی، احیای تولید، اخبار برگزیده، استقلال اقتصادی، افزایش تولید داخل، اقتصادمقاومتی