بانکی پور فرد مطرح کرد ؛

لزوم وضع قوانین مربوط به خانواده و جمعیت

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد نمایندگان باید در وضع قوانین مربوط به خانواده و جمعیت اهتمام جدی و بیشتری داشته باشند.

خبرگزاری خانه‌ملت ؛ امیرحسین بانکی پور فرد با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته شاهد تشکیل فراکسیون های منطقه ای و قومی برای پیشبرد اهداف منطقه ای بودیم در حالی که طبق توصیه رهبر معظم انقلاب باید دیدگاه ملی داشته باشیم و بتوانیم به صورت کلان مسائل و دغدغه ها را حل کنیم.

وی با اشاره به اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی ریل حرکت قوه مقننه در زمینه مختلف خواهد بود، تصریح کرد: در واقع این سیاست ها دارای پشتوانه کارشناسی عمیق است از این رو نمایندگان در وضع قوانین از مفاد آن بهره جدی ببرند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم با اشاره به دغدغه های فرهنگی رهبر انقلاب، ادامه داد: مسائلی مانند خانواده، جمعیت و غیره از جمله موضوعات مهمی است که نباید مورد غفلت مجلس یازدهم قرار بگیرد و نیازمند اهتمام جدی بیشتر نسبت به گذشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور افراد صاحبنظر در حوزه فرهنگ، امیدوارم شاهد تحول فرهنگی در مجلس یازدهم باشیم./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، اقتصادمقاومتی، بیانات رهبری، رهبر انقلاب