موسوی مطرح کرد ؛

اصل حوزه فرهنگ، مسئله تولید است

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ساخت آثار متعدد ضد ایرانی و ضد اسلامی سینمای اروپا و آمریکا، تصریح کرد: ما نیز می توانیم با ساخت آثار هنری واقعیت های غرب را به نمایش جهانیان بگذاریم.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ سید نظام‌الدین موسوی با بیان اینکه یکی از خلأهای جدی در حوزه فرهنگی، تولید محتوای فرهنگی است، اظهار کرد: تصویری که به صورت مداوم در حوزه فرهنگ مخابره می‌شود، وجه سلبی فرهنگ است در حالیکه اصل حوزه فرهنگ، مسئله تولید است.

وی  ادامه داد: این در حالیست که غرب، آمریکا و اروپا، تولیدات بسیاری در حوزه فیلم سازی، رسانه‌‌ای، شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، ادامه داد: ضرورت دارد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای فرهنگی از تولیداتی که واقعیت غرب را به نمایش می گذارند، حمایت کند تا این تولیدات پاسخی بر شبهات و هجمه‌هایی که رسانه‌های غربی ایجاد می‌کنند، باشد.

این نماینده مجلس در مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد: ماجرای قتل جورج فلوید توسط پلیس آمریکا خود می‌تواند دست آویزی برای تولید محتوای هنری باشد، تا با زبان هنر بتوان جهان بینی واقعیت‌های آمریکا و غرب را برای مردم ایران و دنیا به نمایش کشید./

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی فرهنگی، آمریکا، اخبار برگزیده، اقتصاد و فرهنگ، رسانه