اوسطی مطرح کرد ؛

تقویت بخش کشاورزی از اولویت های کشور

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس، گفت: در شرایط کنونی امکان افزایش ۲ تا ۳ برابری ظرفیت تولید محصولات کشاورزی در کشور وجود دارد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ پرویز اوسطی در خصوص اهمیت صنعت کشاورزی در تحقق شعار جهش تولید، گفت: بخش کشاورزی همواره به عنوان یکی از ظرفیت‌های مهم اقتصادی کشور شناخته می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ضعف در برخی از صنایع شاید آسیب چندانی به کشور وارد نکند اما تقویت بخش کشاورزی یکی از اولویت‌های کشور است، تصریح کرد: بخش کشاورزی به عنوان یکی از صنایع استراتژیک امنیت غذایی، اقتصادی و سیاسی کشور و مردم را به همراه دارد.

وی  با تاکید بر اینکه بخش کشاورزی در شرایط فعلی کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه دارای ظرفیت‌های بسیار زیادی است، عنوان کرد: حوزه کشاورزی دارای توان گسترش و اشتغالزایی بسیار زیادی را در مناطق مختلف کشور دارد و با تقویت این بخش می‌توانیم فرصت‌های شغلی بسیار زیادی را فراهم کنیم.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شرایط کنونی امکان افزایش 2 تا 3 برابری ظرفیت تولید محصولات کشاورزی در کشور وجود دارد، تصریح کرد: افزایش تولید محصولات کشاورزی نیازمند برنامه‌ریزی، تلاش و اعمال سیاست‌های صحیح است و در مسیر جهش تولید نیاز داریم تا دولت و سایر بخش‌ها اقدامات لازم را در دستورکار قراردهند دهند./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار