میرتاج الدینی مطرح کرد ؛

راه نجات و عبور از مشکلات اقتصادی، ایستادگی و مقاومت

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: راه نجات و عبور از مشکلات اقتصادی، ایستادگی و مقاومت در برابر سلطه جویان به ویژه آمریکا است.

 سیدمحمدرضا میرتاج‌ الدینی در گفت‌‎ خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا میرتاج الدینی با اشاره به تصمیم دولت ترامپ در پایان دادن به معافیت‌های همکاری هسته‌ای با ایران، اظهار داشت: ترامپ با این اقدام آخرین شلیک را به بقایای برجام داشته و بعضی معافیت‌های هسته ای ایران را نیز ممنوع کرد، این شرایط نشان می دهد که راه برخورد با آمریکا فقط ایستادگی است.

وی  با بیان اینکه مذاکره و کنار آمدن با آمریکا جواب نمی‌دهد، بیان کرد: هر دو مسیر امتحان شد و آن راهی که جواب داده راه ایستادگی است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس افزود: در مذاکراتی که به برجام منتج شد، همه نوع همراهی، کنارآمدن، نرمش و انعطاف را شاهد بودیم اما وقتی آمریکا به خواسته‌های خود رسید و برنامه‌های هسته‌ای ایران متوقف شد، آمریکا دوباره تحریم‌ها را برگرداند.

میرتاج الدینی با بیان اینکه ایران هرگاه ایستادگی کرده و بر قدرت نظامی خود متکی بود در اوج قدرت ایستاد، ادامه داد: در جریان وضع مجدد تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا و مقاومت در منطقه به موفقیت‌های خوبی دست یافتیم، در آخرین مورد نیز کشتی‌های نفتکش ایران که بدون توجه به تهدیدات آمریکا با پرچم جمهوری اسلامی به ونزوئلا رفتند و یک پیروزی سیاسی و اقتصادی رقم خورد.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: حتی در گذشته نفتکش‌ها با پرچم سایر کشورها حرکت می‌کردند اما اکنون خیلی شجاعانه و عزتمندانه در مقابل آمریکا این کار را انجام دادیم و با پرچم جمهوری اسلامی نفت خود را به ونزوئلا بردیم.

وی  با اشاره به راه مشکلات اقتصادی کشور، اظهار داشت: راه نجات و حل مشکلات اقتصادی و عبور از بحران‌ها ایستادگی و مقاومت در برابر سلطه‌جویان به ویژه آمریکا است./

پایان پیام

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، افزایش تولید پایدار، اقتصاد مقاومتی، اقتصادمقاومتی، بحران