حسن پور بیگلری مطرح کرد ؛

صرفه جویی در مصرف بنزین و ضرورت صادرات محصولات پتروشیمی

نماینده مردم سیرجان در مجلس یازدهم گفت: مقداری در بحث حامل های انرژی بویژه بنزین در کشور صرفه جویی شده است که امیدواریم دولت براساس این موضوع صادرات کالاهایی مانند بنزین و سایر محصولات پتروشیمی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ شهباز حسن پور بیگلری با بیان اینکه قطعا دولت باید برنامه‌های مشخص و دقیقی را برای تامین کسری بودجه امسال در نظر داشته باشد، گفت:برنامه‌ریزی‌هایی را نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و تیم اقتصادی دولت انجام داده‌اند که مسلما کسری بودجه جبران خواهد شد.

وی تصریح کرد: فروش اوراق و واگذاری و عرضه سهام شرکت‌های دولتی با توجه به قیمت دلار در حال حاضر می‌تواند راهکار مقطعی برای تامین بودجه باشد.

نماینده مردم سیرجان در مجلس یازدهم ادامه داد: همچنین مقداری در بحث حامل‌های انرژی بویژه بنزین در کشور صرفه‌جویی شده است که امیدواریم دولت براساس این موضوع صادرات کالاهایی مانند بنزین و سایر محصولات پتروشیمی را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهد.

حسن‌پور بیگلری تاکید کرد: یقین دارم با توجه به هماهنگی میان دولت و مجلس کسری بودجه امسال جبران شده و جای هیچگونه نگرانی برای مردم وجود ندارد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آسیب شناسی صنعت نفت ایران، اخبار برگزیده، اعتبارات صادراتی، بنزین