رضایی مطرح کرد ؛

توجه ویژه به بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس گفت: از تمامی همکاران خواهش می کنم به ردیف های بودجه ای بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه ویژه شود چرا که زمانی که جانبازی برای دریافت خدمات مراجعه می کند بنیاد شهید نبود اعتبارات کافی را دلیلی برای عدم ارائه خدمات می داند.

خبرگزاری خانه ملت؛ علی رضایی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: دو روز پیش یکی از جانبازان کرمانشاه در برابر ساختمان بنیاد شهید این شهر اقدام به خودسوزی کرد. این برادر جانباز خواستار مهلت زمانی بیشتری برای پرداخت تسهیلات بود.

وی  افزود: من به دنبال متهم کردن نیستم اما از تمامی همکاران خواهش می‌کنم به ردیف‌های بودجه‌ای بنیاد شهید و امور ایثارگران توجه ویژه شود چرا که زمانی که جانبازی برای دریافت خدمات مراجعه می‌کند بنیاد شهید نبود اعتبارات کافی را دلیلی برای عدم ارائه خدمات می‌داند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم نظارت دقیق دولت و بنیاد شهید و نحوه اجرای قانون جامع ایثارگران اظهار کرد: بندهایی از این قانون اجرایی نشده است و رزمندگان زیر 6 ماه و جانبازان زیر 25 درصد از دریافت خدمات محروم هستند که باید به امور آنها رسیدگی شود.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: امیدوارم آقای اوحدی به معنای واقعی به موضوعات مربوط به شهدا و ایثارگران ورود کند، مجلس یازدهم باید به خانواده شهدا و ایثارگران خدمت کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: موضوع مطرح شده در حال بررسی است اما نباید چنین اتفاقاتی مجدد تکرار شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، اصلاحیه بودجه های سالانه، امور ایثارگران، ایثارگر، ایثارگران، ایثارگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران