علیپور مطرح کرد ؛

ثروت برمبنای عدالت توزیع شود

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس گفت: شفاف شدن آرا نمایندگان یکی از اقدامات مجلس انقلابی است که در نتیجه آن شفافیت در کشور افزایش یافته و فسادها به حداقل کاهش می یابد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ کمال علیپور با اشاره به اهم اقداماتی که مجلس یازدهم باید انجام دهد، اظهار داشت: شعار نمایندگان مجلس یازدهم در سطح کشور این بود که با نظارت جدی تر به اصلاح امور بپردازند و نگاهی انقلابی به مسائل مختلف داشته باشد.

وی  بیان کرد: شعار انقلاب اسلامی مشخص است، وقتی می‌گوییم مجلس مطابق با شعارهای انقلابی عمل کند؛ یعنی ثروت برمبنای عدالت توزیع شود و توسعه متوازن را در همه کشور شاهد باشیم.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی افزود: شفافیت آرا نمایندگان یکی از مصادق مجلس انقلابی است و هنگامی که شفافیت ایجاد شود، رانت‌ها، اختلاس‌های 3 هزار میلیاردی و دیگر فسادها رخ نخواهد داد یا اینکه به حداقل می‌‎رسد.

علیپورخنکداری با بیان اینکه وقتی شعار انقلابی‌گری می‌دهیم یعنی اینکه مطابق سند چشم انداز 1404، باید قدرت اول منطقه شویم، ادامه داد: مقام معظم رهبری فرموده‌اند "نمره‌ی مطلوبی درباب عدالت به ‌دست نیاورده‌ایم" بر همین اساس مجلس باید روی این موضوع ایستادگی کند نه اینکه یک شبه پراید 60 میلیون شود، زیرا در این شرایط توسعه‌ای ایجاد نخواهد شد.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معیشتی و اقتصادی فقط به تحریم ارتباط ندارد، بازنشسته‌های ارتش و نظام آموزش و پرورش و... سالهاست در انتظار اجرای نظام هماهنگ هستند اما بصورت ناموزون حقوق‌ها پرداخت می‌شود.

وی افزود: مجلس کار سختی دارد و تنها راه موفقیت مجلس یازدهم این است که فقط به تذکر اکتفا نکند و نمایندگان برای رفع مشکلات، کار جهادی کنند و ایثارگرانه در کف میدان باشند.

وی  اظهار داشت: اگر این اقدامات انجام شود، نظارت مجلس قوی‌تر می‌شود و مدیران احساس امنیت پیدا می‌کنند و شرایط برای متخلفین و تنبل‌ها ناامن می‌شود./

پایان پیام

برچسب ها

آرمان های انقلاب اسلامی، آسیب شناسی اقتصاد، اخبار برگزیده، ارزش های انقلاب اسلامی، اصل عدالت، تحول، شفاف سازی