حسینی مطرح کرد ؛

مجلس یازدهم با مواضع انقلابی

نماینده مردم اهواز در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم با مواضع انقلابی خود باعث می شود که دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران پا را از گلیم خود فراتر نگذارند.

  خبرگزاری خانه ملت؛ سید کریم حسینی به رویکرد مجلس یازدهم و کوتاه آمدن دشمنان ایران اسلامی در مقابل مواضع آنها اشاره کرد و گفت: در طول 40 سال گذشته نهضت انقلاب اسلامی هر کجا که محکم و قاطع در صحنه بین‌المللی ظاهر شدیم؛ مواضع خود را بسیار صریح به گوش دشمنان کشورمان رساندیم و به همان میزان هم عقب نشی دشمنان را شاهد بودیم.

سید کریم حسینی در ادامه افزود: اما بالعکس آن هم اتفاق افتاده و هر زمانی که افرادی در مسائل سیاسی ضعیف النفس بودند و در مقابل دشمن از مواضع و اصول انقلابی خود عقب نشینی کردند؛ دشمنان با جرات بیشتری در مقابل ما ایستادند و در حقیقت نه تنها کوتاه نیامدند، بلکه خصومت و دشمنی خودشان را نسبت به جمهوری اسلامی مضاعف کردند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون به رویکرد انقلابی مجلس در مقابل دشمنان اشاره و تاکید کرد: نمایندگان مجلس یازدهم با یک رویکرد انقلابی و با قاطعیت پا به مجلس گذاشتند و باید اذعان کرد که در این دوره از مجلس با اتخاذ مواضع انقلابی از سوی نمایندگان و البته با خاستگاه انقلابی سبب عقب نشینی دشمنان کشورمان خواهیم شد.

سید کریم حسینیدر ادامه افزود: بحث انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن شعاری و با نطق و سخنرانی نیست، بلکه خاستگاه باید انقلابی باشد که اینچنین هم است و همین امر سبب این می‌شود که دشمن کوتاه بیاید تا اینکه پرچم ایران همچنان در اهتزاز بماند./

پایان پیام

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، بهبود عملکردهای نظارتی مجلس، تحول، شفافیت