آزاد مطرح کرد ؛

ضرورت اجرای مالیات بر عایدی سرمایه مسکن

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس، با اشاره به ضرورت اجرای مالیات بر عایدی سرمایه مسکن، گفت: اخذ مالیات از حوزه معاملات مسکن می تواند از فعالیت سوداگران در این بخش جلوگیری کند، از این رو این راهکار نقش موثری در کاهش نرخ مسکن خواهد داشت.

 خبرگزاری خانه ملت؛ الهام آزاد با اشاره به ضرورت هدایت نقدینگی به سمت بازار تولید مسکن، گفت: متأسفانه در شرایط کنونی نقدینگی سرگردان به جای حرکت به سمت بخش تولید کشور به ویژه تولید مسکن، به سمت بخش خرید و فروش و سرمایه ای بازار هدایت شده است.

آزاد  ادامه داد:همواره سرمایه دار به گونه ای فعالیت می کند که از سرمایه خود بتواند به سود برسد، از این رو در سال های اخیر شاهد تقاضای بالا برای خرید مسکن از سوی سرمایه داران هستیم.

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از منابع درآمدی کشور، اخذ مالیات از بخش های اقتصادی است، از این رو توسعه ابزارهای مالیاتی در کشور می تواند به کشور در بحث درآمدزایی کمک کند.

ضرورت اجرای مالیات بر عایدی سرمایه مسکن

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اجرای مالیات بر عایدی سرمایه مسکن، گفت: اخذ مالیات از حوزه معاملات مسکن می تواند از فعالیت دلالان در این بخش جلوگیری کند، از این رو این راهکار نقش موثری در کاهش نرخ مسکن خواهد داشت.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به طور حتم باید راه کارهای مناسب برای هدایت نقدینگی کشور به سمت بازار ساخت و ساز کشور اندیشیده شود./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، انباشتگی تقاضای مسکن، بازار مسکن، بانک مسکن، تأمین مسکن، تامین مسکن