باقری بنابی مطرح کرد ؛

گام های تحول گرایی مجلس یازدهم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری

نماینده مردم بناب در مجلس گفت:از منظر قانونگذاری و نظارت برحُسن اجرای قوانین، مجلس یازدهم باید به مشکلات اقتصادی و توجه به اقشار آسیب پذیر و استان های محروم کشور ، باید التزام داشته باشد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ محمد باقری بنابی در توضیح گام‌های تحول‌گرایی مجلس یازدهم با توجه به بیانات مقام معظم رهبری، گفت:از منظر قانونگذاری و نظارت بر حُسن اجرای قوانین باید به مشکلات اقتصادی و توجه به اقشار آسیب پذیر و مستضعف و توجه به استان های محروم کشور ، مجلس یازدهم باید التزام داشته باشد.

نماینده مردم بناب در مجلس افزود: در تصویب لوایح و طرح ها مجلس باید توجه ویژه ای به اندیشه ها و آرمان های رهبری معظم انقلاب داشته باشد تا بتوان مسیر شکوفایی جامعه را به خوبی طی کرده و عدالت اجتماعی در سراسر کشور گسترش دهیم.

باقری بنابی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر تحولگرایی در عرصه های اقتصادی، تاکید کرد: تحولات با هدف تحقق منافع ملی در دستورکار مجلس و دولت قرار گرفته است و مجلس یازدهم باید توجه ویژه ای به مستضعفان و محرومان داشته باشد و سطح زندگی آنها را ارتقا دهد.

نماینده مردم در مجلس نهم و یازدهم با بیان اینکه نمایندگان مجلس انقلابی باید دغدغه اقشار ضعیف جامعه را بداند، مطرح کرد: تصمیم گیری ها در صحن باید کارشناسی بوده و نباید رنگ و بوی جناحی و طیفی داشته باشد. انقلابی بودن به معنی مدیریت، تفکر و اقدام جهادی است؛ یعنی باید دغدغه های مردم را بفهمیم و راهکار برای آن پیدا کنیم.

نماینده مردم بناب در مجلس با تاکید بر لزوم افزایش حقوق افراد تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی رزمندگان اسلام، تصریح کرد: افراد تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) و بهزیستی ،رزمندگان معسر و برخی جانبازان در تنگنا زندگی می کنند و برای امرار معاش با مشکل روبه رو هستند، امروز بازنشسته‌ها در مجموعه های مختلف از آموزش و پرورش تا سایر دستگاه‌های اجرایی مشکلاتی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی   با اشاره به اهمیت تحول‌خواهی و وظیفه مجلس یازدهم از زمان آغاز به کار خود،تصریح کرد: درباره موضوع تحول خواهی و تحول آفرینی ؛ مجلس از تمام توان خود برای تحول در جامعه و کشور استفاده خواهد کرد تا مردم محصول این تحولات را در زندگی خود ببینند./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، انقلاب، انقلاب اسلامی، تحول، شفاف سازی، شفافیت