باقری بنابی مطرح کرد ؛

حل مشکلات معیشتی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری

نماینده مردم بناب در مجلس معتقد است نمایندگان با دوری از نگاه های منطقه ای و با نگاهی ملی می توانند تمام کشور را به برخورداری یکسان برسانند.

  خبرگزاری خانه‌ملت؛ محمد باقری بنابی با اشاره به اولویت‌های مد نظر مجلس یازدهم برای حل مشکلات معیشتی طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام ایشان به این مجلس، گفت: توسعه متوازن مناطق مختلف یکی از مهم ترین مسائلی است که مجلس باید به آن بپردازد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: متأسفانه طی سال های بعد از انقلاب، امکانات در برخی استان ها متمرکز شد و سایر استان ها مغفول ماند از این رو تأکید مجلس یازدهم باید بر اساس تمرکززدایی و حذف تمرکزگرایی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه اختلاف طبقاتی موجود باعث ایجاد تورم شده است، گفت: مجلس باید قوانین کشور به خصوص در حوزه های مالیاتی را اصلاح کند تا افرادی که از مالیات فرار کرده، در لایه های جامعه پنهان هستند و مانع اجرای عدالت می شوند، پاسخگو شوند.

باقری بنابی ادامه داد: مجلس یازدهم باید تلاش کند به دور از نگاه های منطقه ای، نگاه ملی داشته باشد و تمام کشور را یک جا و در یک حوزه کلان ببیند.

این نماینده مردم از استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اولویت مجلس باید اهمیت به استان های کمتر برخوردار، هم ردیف استان های برخوردار، پایتخت و کلان شهرها باشد./

برچسب ها

اخبار برگزیده، انقلاب، انقلاب اسلامی، تحول، تصویب قوانین، رهبر معظم انقلاب، شفافیت