راستینه هفشجانی مطرح کرد ؛

تقویت رسانه ملی باید برای دفاع از حیثیت ایران

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با اشاره به ضرورت حرفه ای سازی صدا و سیما گفت: رسانه ملی باید برای دفاع از حیثیت ایران در مقابل پروپگاندای رسانه های استکباری تقویت شود.

 خبرگزاری خانه ملت؛ احمد راستینه هفشجانی ساماندهی و بهبود وضعیت رسانه‌های رسمی و غیر رسمی کشور را یکی از موارد ضروری و اولویتدار کمیسیون فرهنگی مجلس ارزیابی کرد و گفت: باتوجه به عصر پروپگاندا و دیکتاتوری رسانه‌ای جهان که امروز در اختیار برخی کشورهای توسعه یافته تحت هدایت و راهبری آمریکا و انگلستان است، قدرت رسانه‌ای کشور باید به شدت افزایش پیدا کند.

وی  با انتقاد از اینکه به حوزه رسانه‌ای کشور توجه‌ جدی صورت نمی‌گیرد، افزود: در حال حاضر صدا و سیما برای تامین بخشی از هزینه‌ای خودش، آنتن فروشی و تبلیغ فروشی کرده اما برای تهیه برنامه‌های خبری، فیلم‌ها و مستند‌های کلیدی و بنیادی به حداقل ها اکتفا می‌کند.

صداوسیما برای دفاع از حیثیت ایران در مقابل پروپگاندای رسانه‌‌های استکباری تقویت شود

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه باید از صدا و سیما حمایت ویژه‌ای صورت بگیرد، عنوان کرد: یکبار برای همیشه باید برای توسعه صدا و سیمای جمهوری اسلامی اقدام کنیم تا در مقابل پروپگاندای رسانه‌‌های استکباری جهان از حیثیت ایران اسلامی دفاع کند.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: توسعه و بهبود وضعیت زیرساخت‌ها، افزایش بودجه و تامین نیروی حرفه‌ای در شبکه آموزشی رسانه‌ها از محورهای اساسی و اولویدار توسعه صدا و سیما است. صدا و سیما ایران به میزان اقتدار خود باید نیروی حرفه‌ای جذب و بکاگیری کند. یقیناً تمرکز بر حرفه‌ای سازی صدا و سیما باید از ضرورت‌های کمیسیون فرهنگی مجلس یازدهم باشد./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، استکبار، استکبار آمریکا، استکبارستیزی، اصحاب رسانه، توطئه‎های استکبار، رسانه، رسانه ملی، ضد استکباری