خبر

مسیر شما: اخبار انتظارت مردم در امر مبارزه با فساد
انتظارت مردم در امر مبارزه با فساد

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم می گوید مردم انتظارات زیادی از مجلس یازدهم برای رفع مشکلات اقتصادی و همچنین ریشه کن کردن فساد دارند که باید با یک اهتمام جدی به انتظارت آنها پاسخ داد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سیدناصر موسوی لارگانی به اهتمام جدی مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد اشاره کرد و گفت: با توجه به شاکله‌ مجلس یازدهم که اکثر قریب به اتفاق نمایندگان آن انقلابی هستند؛ مردم برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود کشور امید فراوانی دارند.

موسوی لارگانی در ادامه افزود: قطعا؛ حضور آیت‌الله رئیسی در راس قوه قضائیه و نگرش خاص ایشان در مبارزه با فساد امیدها را در دل مردم روشن کرده است؛ حالا اگر مجلس یازدهم هم با چنین رویکرد و نگرشی وارد میدان شود، کار را برای قوه قضائییه در برخورد با مفسدان تسهیل خواهد کرد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم به راه برون رفت از مشکلات کنونی کشور اشاره و اظهار کرد: اگر ما بخواهیم کشورمان از وضعیت کنونی نجات پیدا کند ضرورت دارد که ریشه‌های فساد را بخشکانیم که در این زمینه هم مجلس شورای اسلامی می‌تواند نقش پر رنگی را ایفا کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: نظارت مجلس بر عملکرد نهادها، ارگان و سازمانها از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که در بدنه مجلس دیوان محاسبات وجود دارد و تقریبا در کنار قوه قضائیه می‌تواند نقش آفرین باشد و فساد را ریشه کن کنند، اما متاسفانه در این سالیان اخیر دیوان محاسبات عملکرد بسیار ضعیفی در امر مبارزه با فساد داشته است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم تاکید کرد: مجلس نقش موثری در ریشه کن کردن با فساد دارد که در این رابطه همه نمایندگان باید ورود کنند و همگان نیز امیدوار هستیم که در این مجلس اتفاقات بسیار ارزشمندی در مبارزه با فساد رخ بدهد؛ زیرا انتظارت مردم از این مجلس بسیار بالا است./

پایان پیام

نظر شما
مشخصات خبر