خبر

مسیر شما: اخبار ضرورت کاهش آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان
ضرورت کاهش آسیب های اجتماعی در بین دانش آموزان

نماینده مردم در مجلس یازدهم در واکنش به انتشار آمار وجود ۱۰ هزار دانش آموز معتاد در کشور، تأکید کرد: یکی از موضوعاتی که کمیسیون آموزش مجلس یازدهم به آن ورود پیدا می کند، مسئله افزایش آسیب های اجتماعی در میان دانش آموزان است.

  خبرگزاری خانه ملت ؛ حسین عباس زاده با تأکید بر ضرورت پرداختن به حوزه تربیتی در آموزش و پرورش، اظهار کرد: جعبه سیاه جامعه، آموزش و پرورش است چراکه اگر بزهی در جامعه رخ دهد، باید ریشه آن را در آموزش و پرورش جست و جو کرد.

نماینده مردم چناران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار آمار اعتیاد 10 هزار دانش آموز، تصریح کرد: این آمار نیاز به راستی آزمایی کارشناسی دارد، اما یکی از اولویت‌های کمیسیون آموزش مجلس یازدهم، قطعا پرداختن به حوزه تربیتی و پرورشی در آموزش و پرورش خواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: امروز معضلات بسیاری در حوزه آموزشی و پرورشی در کشور وجود دارد که نیازمند ساماندهی جدی است و قطعا مجلس یازدهم به ویژه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری برای این موضوعات برنامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر برخی چهره‌ها در مجلس خواهان حضور در کمیسیون آموزش شده‌اند که رشته تخصصی آن‌ها روانشناسی یا پزشکی بوده؛ لذا این مسئله می‌تواند موجب نگاه چند وجهی کمیسیون آموزش به معضلات آموزشی و پرورشی در مجلس شود.

عباس زاده امامی تأکید کرد: امروز مسائل بسیاری در حوزه آموزش و پرورش و آموزش عالی وجود دارد که کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس باید به آن‌ها ورود کند./

نظر شما
مشخصات خبر