اعظمی ساردویی مطرح کرد ؛

ضرورت آموزش و تربیت مهندسین کشاورزی

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: دانشکده ها و دانشگاه های کشاورزی باید بتوانند کارشناس کشاورزی مهارت محور تحویل دهند، نباید مهندسین کشاورزی بعد از پایان دوره تحصیلی نیاز به دوره آموزشی داشته باشند.

 خبرگزاری خانه ملت؛ ذبیح‌الله اعظمی ساردویی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت: به عنوان فردی که با آموزش بخش کشاورزی ارتباط داشته‌ام به وزارت علوم، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های کشاورزی پیشنهاد می‌کنم به موضوع آموزش و تربیت مهندسین کشاورزی اهمیت بیشتری بدهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دانشکده‌ها و دانشگاه‌های کشاورزی باید بتوانند کارشناس کشاورزی مهارت محور تحویل دهند، نباید مهندسین کشاورزی بعد از پایان دوره تحصیلی نیاز به دوره آموزشی داشته باشند.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید وزارت جهاد کشاورزی در بخش آموزش و ترویج برنامه‌ریزی دقیق و وسیع‌تری داشته باشد، در حال حاضراطلاعات موجود بخش کشاورزی دقیق و به‌روز است.

اعظمی ساردویی، ادامه داد: اطلاعاتی که به مهندسین منتقل شده به کشاورزان انتقال داده شود تا بتوانیم در پیشبرد امورات این حوزه به صورت علمی‌تر گام برداریم./

پایان پیام

 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اراضی کشاورزی، مهارت ها