مقتدایی مطرح کرد ؛

ضرورت رسیدگی به معیشت

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بخش قابل توجهی از بازنشستگان، کارمندان، کارگران و ... نیازمند توجه جدی دولتی هستند و حمایت های دولتی عملا با فشار و پیگیری های مجدانه مجلس شورای اسلامی حاصل می شود.

 خبرگزاری خانه ملت ؛ عباس مقتدایی با بیان اینکه نمایندگان به مردم از جهت رسیدگی به معیشت تعهد دارند، گفت: تقریبا همه نمایندگان در این دور از مجلس در جریان تبلیغات انتخاباتی خود بر حل مشکلات معیشتی و اقتصادی تاکید کرده‌اند بنابراین وکلای ملت نمی‌توانند نسبت به مشکلات روزمره مردم بی تفاوت باشند.

عباس مقتداییادامه داد: بخش قابل توجهی از بازنشستگان، کارمندان، کارگران و ... نیازمند توجه جدی دولتی هستند و حمایت‌های دولتی عملا با فشار و پیگیری‌های مجدانه مجلس شورای اسلامی حاصل می‌شود.

وی  تاکید کرد: مجلس یازدهم در اولین روزهای کاری خود نشان داد، نسبت به اقتصاد و معیشت مردم بی‌توجه نیست و مطمئنا در روزهای آینده شاهد تلاش‌های بیشتری در این مورد خواهیم بود و تذکر نمایندگان به مسئولان دولتی و رئیس جمهور برای رسیدگی به معیشت بازنشستگان و پرداخت حقوق معوقه مربیان آموزش و پرورش و نیروهای خرید خدمتی در این راستا انجام شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس اظهار کرد: موضوع معیشت چند بُعدی است و باید چندین کمیسیون در خصوص حل مشکلات آن وارد عمل شوند و اکنون ما با شکل‌گیری کمیسیون‌های تخصصی به دنبال نظارت‌های جدی‌تر و بررسی مشکلات با حضور مسئولان دولتی هستیم./

پایان پیام

برچسب ها

اخبار برگزیده، بازنشستگان، بهبود معیشت