ابوترابی مطرح کرد ؛

تمام مسائل کشور به فرهنگ صحیح بر می گردد

نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی گفت: در مجلس یازدهم به مقوله فرهنگ که جزو سفارشات مقام معظم رهبری است، بیشتر باید پرداخته شود و علاوه بر مسائل اقتصادی از طریق فرهنگ می توانیم آینده کشور را بیمه کنیم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ ابوالفضل ابوترابیبا اشاره به پیام مقام معظم رهبری به مجلس یازدهم گفت: ایشان در بیانیه خود مقوله اقتصاد و فرهنگ را مطرح کردند چون تمام مسائل کشور به فرهنگ صحیح بر می گردد.

ابوالفضل ابوترابی ادامه داد:اگر در هشت سال جنگ تحمیلی پیروز شدیم و مردم توانستند در جنگ بیولوژیکی کرونا خوش بدرخشند بخاطر فرهنگ ناب موجود جامعه ایرانی است.

وی  تصریح کرد: از ثمره های فرهنگ موجود در جامعه می توان به اقداماتی همچون توزیع سبد های غذایی بین اقشار ضعیف و کم درآمد در رزمایش کمک های مومنانه اشاره کرد.

نماینده نجف آباد،تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اهمیت بالای فرهنگ در جامعه ایرانی، سرمایه گذاری بیشتری باید از سوی دولت در حوزه فرهنگ صورت بگیرد به این دلیل که نتیجه آن در بلند مدت دیده خواهد شد.

ابوترابی به اولویت اقتصاد که مورد تاکید رهبر انقلاب است اشاره و عنوان کرد: بحث اقتصاد بازهم به فرهنگ می گردد بخصوص این که فرهنگ اسراف در جامعه ایرانی رواج دارد و این امر موجب شده به علت عدم وجود فرهنگ مصرف بهینه هدر رفت منابع داشته باشیم.

وی یاد آور شد: در مجلس یازدهم به مقوله فرهنگ که جزو سفارشات مقام معظم رهبری است، باید بیشتر پرداخته شود چون علاوه بر مسائل اقتصادی از طریق فرهنگ می توانیم آینده کشور را بیمه کنیم. /

پایان پیام

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، آسیب شناسی فرهنگی، اخبار برگزیده، افزایش سرمایه، بیانات رهبری، رهبر انقلاب، رهبر معظم انقلاب