نظری مطرح کرد ؛

تداوم راه سردار سلیمانی و اخراج آمریکا از منطقه

نماینده مردم خمین در مجلس گفت: مقاومت در برابر آمریکا منجر به اخراج آمریکا از منطقه خلیج فارس می شود و در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی این سیاست در دستور کار قرار دارد.

  خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا نظری در خصوص موضع مجلس شورای اسلامی در قبال آمریکا، اظهار داشت: سیاست کلی مجلس در دوره یازدهم این است که به هیچ عنوان مذاکره، سازش و کنارآمدن با آمریکا مطرح نباشد.

نظری  با انتقاد از سیاست سازش با آمریکا به عنوان نسخه نجات، بیان کرد: اگر چه در گذشته این راه طی شده اما اکنون مجلس شورای اسلامی چنین نظری ندارد.

وی افزود: کسی انتظار یافتن راه نجات از طریق مذاکره با آمریکا را ندارد و همگان می‌‎دانند آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است و مبارزه با آن‌ها را ادامه خواهیم داد.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه مبارزه همان راه شهید سلیمانی است، ادامه داد: تداوم راه حاج قاسم سلیمانی منجر به اخراج آمریکا از کل منطقه خلیج فارس خواهد شد و این سیاست کلان نظام جمهوری اسلامی در دوره یازدهم خواهد بود.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: قطعا دستگاه سیاست خارجی کشور نمی‌تواند مسیری بر خلاف مشی و روش مجلس شورای اسلامی داشته باشد زیرا ریل گذاری بر عهده مجلس شورای اسلامی است و وقتی مسیر حرکت تعیین شد، دستگاه سیاست خارجی نیز باید در این مسیر حرکت کند./

پایان پیام

برچسب ها

آمریکا، آمریکا و اروپا، اخبار برگزیده، استکبار آمریکا، توافق جامع هسته ای، مذاکرات