حاجی دلیگانی مطرح کرد ؛

اهتمام مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس یازدهم گفت: اگر از افرادی که پرونده های فساد را در اختیار دستگاه قضایی می دهند حمایت شود، بدون شک این کار باعث کاستن از تخلفات در جامعه می شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ حسینعلی حاجی دلیگانی به اهتمام مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد و همچنین هموار کردن راه برخورد دستگاه قضایی با فسادهای گوناگون و حمایت از افرادی که مفاسد را سوت می‌زنند، اشاره کرد و گفت: اگر افرادی که فساد را در اختیار دستگاه قضا می‌گذارند و در حقیقت مفاسد را بر ملا می‌کنند مورد حمایت قرار بگیرند، از فسادهای گسترده پیشیگری می‌شود و البته این افراد نیز احساس امنیت و آرامش خواهند کرد.

نماینده مردم شاهین شهردر ادامه افزود: این کار باعث کاهش فساد و هزینه‌های تخلف می‌شود؛ بنابراین هر میزانی که از فساد کاسته شود، به نفع جامعه خواهد بود.

این نماینده مردم در بخش دیگری از مصاحبه خود به عملکرد دستگاه قضایی در برخورد با فساد دانه درشت‌ها اشاره و تاکید کرد :حرکت قوه قضائیه در برخورد با مفسدان بسیار ارزنده است، اما این کار باید به بخش‌های دیگر تعمیق پیدا کند و همچنین این رویکردی که در قوه قضائیه شکل گرفته باید استمرار پیدا کند.

نماینده مردم شاهین شهر در ادامه تصریح کرد: باید با افرادی که در قوه قضائییه هستند و تخلفی را انجام می‌دهند برخورد جدی شود و نباید فساد طبری‌ها پس از سال‌ها چپاول امروزه رسوا شود.

وی  تاکید کرد: قوه قضائیه باید مواظب طبری‌هایی باشد که در حال حاضر خودشان را پنهان می‌کنند و ممکن است این افراد حتی در دادگاه یک شهرستان کوچک باشند./

برچسب ها

اخبار برگزیده، افراد عامل فساد، فساد، فساد اقتصادی