دهنوی مطرح کرد ؛

اعلام وصول ۱۲ طرح اقتصادی

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با تشکیل کمیسیون های مجلس و ارائه طرح های اقتصادی در تلاش هستیم تا بهبود وضعیت کسب و کار و معیشت مردم را تسریع کنیم.

 خبرگزاری خانه ملت؛ سید محسن دهنوی نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت: روز سه شنبه  14 طرح در صحن مجلس اعلام وصول شد که 12 طرح از این آنها اقتصادی و مرتبط با معیشت مردم است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مردم بلافاصله پس از تشکیل کمیسیون ها در اولین گام، صبح امروز 14 طرح را به هیات رئیسه تقدیم کردند که این طرح ها با برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و ضمن جمع بندی در صحن مجلس به رای گذاشته خواهند شد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: روند فعالیت های مجلس یازدهم در مهمترین گام آن به سمت برطرف کردن دغدغه های معیشت و کسب و کار مردم کشور پیش می رود و در تلاش هستیم تا با قانون گذاری صحیح، مسیر دستیابی به حل این مساله را تسهیل کنیم.
وی  اضافه کرد: طرح های مختلف دیگری نیز با همکاری و همراهی نخبگان و نمایندگان مردم در مجلس یازدهم شورای اسلامی در حال آماده سازی است که پس از اعلام وصول به کمیسیون های مربوطه ارجاع داده خواهد شد./

پایان پیام
 

برچسب ها

آسیب شناسی اقتصاد، اثرات اقتصادی و اجتماعی، اخبار برگزیده، ارزش اقتصاد