آزادیخواه مطرح کرد ؛

عزم مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد

نماینده مردم ملایر در مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم همه توان خود را روی مبارزه با فساد می گذارد؛ زیرا با این کار اعتماد مردم به همه دستگاه ها جلب می شود.

خبرگزاری خانه ملت؛ احد آزادیخواه  به اهتمام جدی مجلس یازدهم برای نظارت بر عملکرد دستگاه‌های گوناگون اشاره کرد و گفت: تقویت بعد نظارتی مجلس از مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم بوده که همه نمایندگان هم بر روی این مسئله هم‌نظر هستند.

احد آزادیخواه در ادامه افزود: امروزه نظارت مجلس شورای اسلامی غیرموثر واقع شده؛ یعنی نماینده ها با پایان هر جلسه ده‌ها تذکر می‌دهند و یا اینکه چندین سوال مختلف را می‌پرسند که اکثرا هم بی‌تاثیر بوند.

نماینده مردم ملایر به رویکرد نظارتی مجلس یازدهم اشاره و اظهار کرد: ما باید مدل نظارتی را به شکلی کارآمد تغییر دهیم تا این نظارت به یک نتیجه خاص برسد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: در این بعد نظارتی تخلف شناسایی و تبعیض برای مردم بیان شود و دولت هم باید بپذیرد که این بخش از کار او دارای مشکل بوده است.

وی  تصریح کرد: عزم مجلس یازدهم برای مبارزه با فساد جدی است و در این رابطه هم تا می‌تواند ابعاد نظارتی خود را تقویت می‌کند که با انجام این کار امیدها در دل مردم روشن می‌شود./

پایان پیام
 

برچسب ها

8 دوره قانونگذاری مجلس شورای اسلامی، اخبار برگزیده، تحول، فساد