جدی مطرح کرد ؛

ورود کمیسیون صنایع و معادن به ساماندهی بازار

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با انتقاد از گرانی کالاها، می گوید نمایندگان سوال از وزیر اقتصاد درباره وضعیت اقتصادی کشور را در دستورکار خود قرار دادند.

خبرگزاری خانه ملت ؛ علی جدی با انتقاد از گرانی افسارگسیخته کالاها، گفت: از آنجایی که دولت نسبت به نابسامانی بازار بی توجه است و اقدامی برای معرفی وزیر صنعت، معدن و تجارت که اصلی‌ترین سازمان مربوط به تنظیم باز است، انجام نمی دهد، گرانی لحظه ای کالاها دور از انتظار نیست.

وی  با بیان اینکه بازار یله و رها است، افزود: دولت باید هرچه سریعتر نامزد خود برای وزارت صمت را به مجلس معرفی کند تا این فرد پس از اخذ رای اعتماد از نمایندگان، امور مربوط به صنعت، تولید و بازار را به دست گرفته و از افزایش بیشتر قیمت ها جلوگیری کند.

ورود کمیسیون صنایع و معادن به موضوع ساماندهی بازار

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ورود کمیسیون صنایع و معادن به موضوع ساماندهی بازار خبر داد و اضافه کرد: از آنجا که اگر دولت اقدامی برای ساماندهی بازار انجام ندهد، قیمت ها روز به روز بیشتر می‌شود، باید با برنامه ای مدون از جولان سوداگران در بازار جلوگیری کرد زیرا در حال حاضر بازار رها بوده و سفره دلالان پهن است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از آنجا که قیمت ها روزانه افزایش می یابد، نمایندگان سوال از وزیر اقتصاد درباره وضعیت اقتصادی کشور را در دستورکار خود قرار دادند، ادامه داد: کاهش قیمت‌ها به برنامه ریزی و اقدام ضربتی دولت نیاز دارد./

پایان پیام
 

برچسب ها

احیای تولید، اخبار برگزیده، اصناف و بازار کشور، افزایش تولید، افزایش تولید داخل، بازار