آزاد مطرح کرد ؛

مهمترین مطالبه اصلی مردم مسائل اقتصادی است

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس مهمترین مطالبه و دغدغه اصلی امروز مردم را مسائل و مشکلات اقتصادی دانست و گفت: امیدواریم با ایجاد عدالت، نظارت صحیح و برخورد با مفاسد اقتصادی توسط مسئولان دستگاه قضا شاهد تحولات عظیمی در کشور باشیم.

خبرگزاری خانه ملت ؛ الهام آزاد با اشاره به روز قوه قضائیه از حجت‌الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه برای مبارزه جدی با فساد تشکر کرد و گفت: آیت‌الله رئیسی با برخورد مقتدرانه با مفاسد و رانت‌خواری‌ها به ویژه دانه درشت‌ها بارقه‌های امید را در دل مردم زنده کرد.

آزاد  مهمترین مطالبه و دغدغه اصلی امروز مردم را مسائل اقتصادی دانست و افزود: رئیس دستگاه قضا نوید مبارزه با مفاسد اقتصادی را به مردم داده و امیدواریم با ایجاد عدالت، نظارت صحیح و برخورد با مفاسد اقتصادی توسط مسئولان این دستگاه شاهد تحولات عظیمی در کشور باشیم.

نماینده مردم نایین و خور و بیابانک،با تاکید بر اینکه مبارزه با مفاسد اقتصادی در بهبود زندگی مردم نقش زیادی دارد، ادامه داد: به تازگی دستوری ابلاغ شده که بر اساس آن دادگستری شهرستان خوروبیابانک باید تبدیل به بخش ‌شود که انتظار می‌رود با توجه به وضعیت استراتژیک شهرستان در هفته قوه قضائیه در این دستور تجدیدنظر شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات بودجه‌ای و کمبود نیروی انسانی در قوه قضائیه، گفت: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب فرمودند بودجه‌بندی ما معیوب است و در واقع در مسائل خاص که باید تخصیص پیدا کند صورت نمی‌گیرد.

وی  یادآور شد: در این رابطه می‌طلبد با توجه به حساسیت و تاثیرگذاری دستگاه قضا تغییر نظری در بودجه‌بندی‌ها اتفاق افتد تا بتوان بودجه دستگاه قضا را افزایش داد زیرا تا حدود زیادی می‌تواند باعث تقویت قوه قضائیه شود./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی، مبارزه با مفاسد اقتصادی، مفاسد، مفاسد اقتصاد و اجتماعی