فلاحی مطرح کرد ؛

مهم ترین مسئله حفظ سلامت دانش آموزان و کادر آموزشی

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه طرح حضور سه روز در هفته دانش آموز در مدرسه در کمیسیون متبوعش بررسی می‎شود، گفت: مهم ترین مسئله برای ما حفظ سلامت دانش آموزان و کادر آموزشی است.

خبرگزاری خانه ملت؛ احمدحسین فلاحی با اشاره به اظهارات وزیر آموزش و پرورش درباره اجرای طرح زوج و فرد مدارس و لغو تعطیلی پنجشنبه‌ها، اظهار کرد: به طوری کلی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موافق جبران عقب ماندگی تحصیلی دانش آموزان در صورت حفظ سلامت معلمان، دانش آموزان و کادر شاغل در مدارس است.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، با بیان اینکه طرح حضور سه روز در هفته هر دانش آموز در مدارس نیاز به بررسی در کمیسیون آموزش دارد، افزود: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس موضع رسمی خود را پس از بررسی این طرح در کمیسیون اعلام می‌کند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه سلامت دانش آموزان مهم‌ترین فاکتور برای دانش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است، افزود: اجرای این طرح یعنی هر معلم باید یک درس را دو بار تدریس کند که این مسئله نیاز به تأمین نیروی انسانی و معلم در همه کلاس‌های درس است.

فلاحی  رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس را یک ضرورت دانست و گفت: آموزش و پرورش و وزارت بهداشت باید ناظرانی را برای رعایت پروتکل‌‎های بهداشتی به مدارس اعزام کنند تا از صحت رعایت این پروتکل‌ها مطلع شوند./

پایان پیام
 

برچسب ها

آموزش، آموزش بهداشت، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، بیماری کرونا، ویروس کرونا