یوسفی مطرح کرد ؛

تقویت بعد نظارتی مجلس یازدهم

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون می گوید مجلس یازدهم برای هموار کردن مسیر دستگاه قضایی در برخورد و مبارزه با مفسدان کوتاهی نخواهد کرد.

خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی یوسفی به تقویت بعد نظارتی مجلس یازدهم و همچنین تاثیر آن بر پیشگیری از مفاسد مختلف اشاره کرد و گفت: اگر در ادوار گذشته به ابعاد نظارتی و قانونگذاری مجلس توجه می‌شد، این مسائل و مفاسد مالی در دستگاه‌های کونانون کشور بوجود نمی‌آمد.

مجتبی یوسفی در ادامه افزود: معتقدم؛ مجلس یازدهم باید ابعاد نظارتی خود را به صورت دقیق و جدی به کار گیرد تا اینکه با اجرای درست قوانین از سوی قوه مجریه شاهد تخلفات نباشیم که اگر این کار صورت بگیرد حجم قابل توجهی از مفاسد کاهش پیدا خواهند کرد.

وی  تاکید کرد: بی‌شک مجلس یازدهم تقویت ابعاد نظارتی را در دستور کار خود قرار داده که با این کار هم راه‌ها و منافذ فساد مسدود می‌شوند و هم اینکه دولت فعلی و دولت آینده روی ریل خدمت به مردم قرار می‌گیرند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون در بخش دیگر گفت‌وگوی خود به عملکرد دستگاه قضا و همچنین همراهی و همکاری همه جانبه مجلس یازدهم با قوه قضائیه برای مبارزه با فساد اشاره و اظهار کرد: دستگاه قضایی کشورمان با ورود آیت‌الله رئیسی شاهد یک تحول اساسی شده است که همه مردم هم از این تحولات اخیر در دستگاه قضا نیز ابراز امیدواری می‌کنند.

وی در ادامه افزود: برخورد با افراد دانه درشتی نظیر طبری کاری بی‌نظیری بوده و این برخورد باعث می‌شود که هیچ مفسده‌ای احساس امنیت نداشته باشد و البته مجلس یازدهم هم همه تلاش خود را برای هموار کردن مسیر دستگاه قضایی در برخورد و مبارزه با مفسدان خواهد کرد./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، فرآیندهای قضایی، مفاسد، مفاسد اداری، مفاسد اقتصاد و اجتماعی، مفاسد اقتصادی