منادی سفیدان مطرح کرد ؛

بررسی زمان و نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بررسی زمان و نحوه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا در کمیسیون آموزش خبر داد.

خبرگزاری خانه ملت ؛ علیرضا منادی سفیدان با اشاره به تشدید بحران شیوع ویروس کرونا در برخی از نقاط کشور و بالا رفتن آمار مبتلایان و افراد فوت شده بر اثر این بیماری، گفت: بر همین اساس مسئله بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها در دستور کار نشست هفته آتی کمیسیون آموزش بررسی خواهد شد.

وی  ادامه داد: کمیسیون آموزش هفته آینده در روز‌ یکشنبه نوبت عصر و در روز سه شنبه در دو نوبت نشست تخصصی برگزار خواهد کرد و به مسائل اولویت‌دار آموزش و پرورش و آموزش عالی با محور نحوه مواجهه با کرونا خواهد پرداخت.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بررسی تاریخ و نحوه بازگشایی مدارس با حضور مسئولانی از آموزش و پرورش قطعا یکی از دستور کارهای مورد رسیدگی در هفته آتی است، ادامه داد: در مقطع کنونی و با تشدید شیوع این ویروس خطرناک نمی‌‎توان نسخه‎ای قطعی و واحد برای کل کشور در نظر داشت لذا این موضوع، باید به صورت تخصصی در کمیسیون مورد ارزیابی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تأکید بر اینکه دغدغه ما حفظ سلامت و جان دانش آموزان است، گفت: از سوی دیگر، یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های کمیسیون، تقویت آموزش‌های مجازی و توسعه زیرساخت‌‎های آن در سراسر کشور است که در این زمینه از آموزش و پرورش گزارش می‌خواهیم./

پایان پیام
 

برچسب ها

آموزش، آموزش و پرورش، اخبار برگزیده، بیماری کرونا، ویروس کرونا