جعفری مطرح کرد ؛

ضرورت توسعه زیرساخت های ورزشی

نماینده مردم بروجن در مجلس بر ضرورت سرمایه گذاری در حوزه ورزش در مقطع حساس کنونی تأکید کرد.

خبرگزاری خانه ملت ؛ امیر قلی جعفری با اشاره به نشست خود با مدیران مدیر کل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری و مدیران ورزشی استان، اظهار کرد: در این نشست بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های ورزشی برای کشف استعدادها و تشویق جوانان به ورزش تأکید شد.

وی  با یادآوری اینکه مهمترین رسالت ما در حوزه فرهنگی کمک به سلامت نسل جوان است، افزود: بر همین اساس پا به رکاب ورزش هستیم و هر اقدامی برای توسعه این مهم انجام خواهیم داد.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی به ویژه در فضای مجازی، امروز ورزش مهمترین رویکرد در جلوگیری از بزهکاری، ناهنجاری‌های اجتماعی، مصرف مواد مخدر و سایر ناهنجاری‌ها است.

جعفری تصریح کرد کرد: اگر در ورزش سرمایه گذاری کنیم بخش عمده ای از مشکلات جوانان حل خواهد شد لذا مجمع نمایندگان استان آماده هر گونه همراهی با ورزش استان است و این نگاه در تخصیص اعتبارات در فصل تدوین بودجه نیز وجود خواهد داشت.

این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: همچنین در این نشست، مدیر کل ورزش و جوانان شهرستان بروجن به زیرساخت‌های پیست بین المللی تارتان، قهرمانان، زیر ساخت های مسافری و .. جایگاه ویژه ای در ورزش استان اشاره کرد و همراهی نمایندگان را لازمه پیشرفت ورزش و استفاده از ظرفیت های ملی دانست.

نماینده مردم بوجن در مجلس افزود:در سرانه ورزشی، استان چهارمحال بختیاری، یک عقب ماندگی تاریخی دارد که امیدوارم با همراهی مسئولین بهبود یابد./

پایان پیام


 

برچسب ها

اخبار برگزیده، اشتغال جوانان، امکانات ورزشی، تسهیل ازدواج جوانان، توسعه مراکز ورزشی، جوانان