رحیمی جهان آبادی مطرح کرد ؛

الحاق بخشی از کرانه باختری به اراضی اشغالی

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز معتقد است با الحاق بخشی از کرانه باختری به اراضی اشغالی شرایط برای سقوط رژیم غاصب صهیونیستی فراهم خواهد شد.

 خبرگزاری خانه ملت؛ جلیل رحیمی جهان آبادی در پاسخ به سوالی درباره پیامدهای تصمیم بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای الحاق مجموعه‌ای از شهرک‌ها در کرانه باختری به سرزمین های اشغالی، گفت: رژیم صهیونیستی از ابتدای پیدایش نامشروع خود در منطقه خاورمینه تلاش کرده تا بخش‌های مختلفی از اراضی فلسطین، اردن، لبنان و ... را تحت سلطه و اشغال خود در بیاورد.

جلیل رحیمی جهان آبادی در ادامه افزود: اقدامات رژیم صهیونیستی ظرف چند دهه‌ی گذشته با مقاومت مردم فلسطین و همچنین نیروهای مقاومت در منطقه به یک روند معکوش مبدل شده و همین مسئله آنها را وادار کرد تا بخش عمده‌ای از این سرزمین‌ها را به صاحبانشان بازگرداند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه الحاق بخش‌هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی سرنوشت ذلت باری را برای رژیم غاصب صهیونیست رقم خواهد زد، تاکید کرد: این الحاق نه تنها قدرت رژیم صهیونیستی را افزایش نخواهد داد، بلکه سرنوشت ذلت بار این رژیم را برای سقوط و به سمت فروپاشی مهیا تر می‌کند؛ چرا که با واکنش‌ کشورهای منطقه روبه‌رو خواهد شد و آن را بی پاسخ نمی‌گذارند.

وی  در ادامه افزود: اسرائیلی ها کاری را که دارند انجام می‌دهند یک کار بسیار اشتباهی بوده و همانطور که انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اقدام نادرستی بود؛ قطعا این عمل هم یکی از اشتباهاتیست که فقط زمان سقوط و فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند./

پایان پیام
 

برچسب ها

اخبار برگزیده، حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین، رژیم صهونیستی، رژیم صهیونیستی، صهیونیست ها، فلسطین، فلسطینیان